| Marka: | Burberry |
| Kolor: | Szary Beżowy |
| Filtr UV: | 3 kategoria |
| Długość zausznika: | 140 mm |
| Szerokość mostka: | 19 mm |
| Szerokość szkła: | 52 mm |
| Kod producenta: | B 4487 4202/13 |
| Kod ID: | 91801 |
Okulary damskie marki Burberry.
- Kolor beżowo-szary.
- Kwadratowy kształt oprawki.
- Soczewki z gradientem w beżowym kolorze.
- Złote wykończenie.
Darmowa dostawa:
Zamówione produkty możesz zwrócić za darmo w ciągu 14 dni. Nie musisz podawać powodu. Wystarczy, że wypełnisz formularz zwrotu i odeślesz go do nas razem z produktami. Zwrot płatności otrzymasz w ciągu 14 dni. Więcej szczegółów na temat zwrotów znajdziesz na tej stronie.
- kurier DPD - dla zamówień powyżej 250zł na terenie Polski,
- paczkomaty InPost - dla zamówień powyżej 50zł na terenie Polski.
- kurier DPD - 14zł przedpłata lub 15,50 zł za pobraniem - jeśli wartość Twojego zamówienia nie przekracza 250zł,
- paczkomaty InPost - 16 zł przedpłata - jeśli wartość Twojego zamówienia nie przekracza 50zł.
Zamówione produkty możesz zwrócić za darmo w ciągu 14 dni. Nie musisz podawać powodu. Wystarczy, że wypełnisz formularz zwrotu i odeślesz go do nas razem z produktami. Zwrot płatności otrzymasz w ciągu 14 dni. Więcej szczegółów na temat zwrotów znajdziesz na tej stronie.
Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie są oryginalne i pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów.
Produkty polecane
Ostatnio oglądane
Inne dostępne artykuły



















