Jeansy damskie Versace Jeans Couture

ilość znalezionych towarów: 2

Klasyka zawsze w modzie

Jeansy od lat wiodą modowy prym wśród wszystkich kategorii wiekowych i płci. Są wyjątkową częścią garderoby - trwałą, piękną oraz dającą ogromne możliwości zdobienia i zmiany kroju. Pojawiają się na wybiegach i czerwonych dywanach, lecz wciąż pozostają jeansami.

Ten typ spodni najlepiej radzi sobie z maskowaniem różnego rodzaju mankamentów figury oraz podkreśla jej zalety. Jeans jest charakterystyczną tkaniną o dość sztywnej strukturze, dzięki czemu stosując odpowiedni krój, możemy np. wymodelować pośladki. Natomiast szereg dodatkowych akcentów w postaci nadruków, ćwieków, przeszyć, lampasów itp. pozwala uatrakcyjnić wygląd spodni oraz sprecyzować ich przeznaczenie i styl.

Jeansy VERSACE JEANS COUTURE z pazurem

Złoto jest synonimem bogactwa i luksusu, a w modelach Versace gości w większych lub mniejszych ilościach. Postawiono tu na błyszczące napy, guziki, naszywki z logo oraz niezwykle ciekawe rozwiązanie - sprzączki na brzegach przednich kieszeni. Wspaniałym pomysłem jest wykorzystanie charakterystycznego dla Versace motywu barokowych arabesek w złotym kolorze, które nadają jeansom wyjściowej elegancji w sam raz do biura czy teatru. Pomimo iż naniesione są na całe spodnie, nie dają wrażenia przesytu, lecz niezmiennie przyciągają wzrok i zachwycają coraz to nowych klientów.

Z pozoru mogłoby się wydawać, że w temacie jeansów wykorzystano już wszystkie możliwe rozwiązania, jednak kolekcja VERSACE JEANS COUTURE pokazuje, że nie powiedziano jeszcze ostatniego słowa.

pixel