Spodnie, Legginsy, Jegginsy damskie Karl Lagerfeld

ilość znalezionych towarów: 5

Spodnie, legginsy i jegginsy od Karla Lagerfelda 

Karl Lagerfeld to synonim doskonałej jakości i świetnego designu. Spodnie tej marki powstają z najlepszych materiałów i z dbałością o najmniejsze detale. Są to niezwykle wygodne i estetyczne produkty na dowolną okazję. Wykonanie każdego z nich zostało poprzedzone procesem projektowym pozwalającym na stworzenie pięknych kreacji w designerskim wydaniu. Marka Karl Lagerfeld słynie bowiem z innowacyjnego podejścia do mody i tworzenia projektów, które zachwycają nawet największych miłośników designerskich rozwiązań.

W naszym asortymencie znajdziesz spodnie i legginsy o różnych krojach. To przede wszystkim modele białe i czarne oraz niejednolite, łączące w sobie różnego rodzaju wzory i ciekawe faktury. Są świetnym wyborem zarówno na co dzień, jak i na nieco ważniejsze okazje - w zależności od Twoich potrzeb!

Spodnie od Karla Lagerfelda ? jakość i niesamowity wygląd

Ubrania marki Karl Lagerfeld różnią się od pozostałych produktów dostępnych na rynku tym, że są one tworzone z nowatorską myślą. To kreacje w dużej mierze inspirowane aktualnymi trendami, jednak wyprzedzające je o kilka kroków. Sam Karl zadbał, by odzież jego produkcji robiła wrażenie i od razu wskazywała na to, skąd pochodzi. To właśnie dlatego wiele ubrań zostało oznaczonych podobizną projektanta w kreskówkowym wydaniu, charakterystycznym logo łączącym w sobie litery K i L oraz niekiedy także motywem nawiązującym do kota Lagerfelda, który stał się inspiracją do stworzenia niektórych ubrań.

pixel