Akcesoria damskie Aeronautica Militare

ilość znalezionych towarów: 13

Akcesoria Aeronautica Militare 

Akcesoria dla kobiet AERONAUTICA MILITARE wyróżniają się charakterystycznym dla marki motywem orła z rozpostartymi skrzydłami. Pasek z logowaną klamrą, skórzana nerka czy opaska na głowę podkreślają militarny styl ubioru. Doskonałej jakości materiały i uniwersalna kolorystyka wyróżniają akcesoria marki. 

Włoskie wzornictwo łączy się z funkcjonalnością i upodobaniem do autentycznych emblematów stosowanych we Włoskich Siłach Zbrojnych. Beżowa lub czarna opaska z logo AERONAUTICA MILITARE jest dodatkiem do stroju z kategorii akcesoria klasy Premium. Znak orła kontrastujący z kolorem opaski to mocne nawiązanie do elitarnego świata lotnictwa. 

Pasek lub nerka w oryginalnym stylu Aeronautica Militare

Dodatki AERONAUTICA MILITARE - elastyczny, szeroki pasek czy nerka z naturalnej skóry podkreślają talię i kobiecy wygląd. Niepowtarzalną ozdobą są autentyczne emblematy jednostek operacyjnych Włoskich Sił Powietrznych, do których należy 15° Stormo. Żołnierze tej formacji pełnią wyjątkowo odpowiedzialne funkcje. Do głównych zadań jednostki należy poszukiwanie osób zaginionych na morzu i w trudno dostępnym terenie np. w górach. Członkowie 15° Stormo zapewniają także bezpieczeństwo i transport osób poszkodowanych w wypadkach. 

Jednostka 15° Stormo prowadzi działania w ramach międzynarodowego programu Search and Rescue. W każdym z ośrodków wchodzących w skład SAR znajduje się jednostka powietrzna z załogą w pełnej gotowości. Ich oryginalne emblematy lotnicze znajdziesz na akcesoriach dla kobiet, takich jak opaska na głowę, pasek czy nerka marki AERONAUTICA MILITARE. 

pixel