Szorty i spodenki damskie Aeronautica Militare

ilość znalezionych towarów: 6

Szorty i spodenki marki Aeronautica Militare

Markowe szorty są nieodzownym elementem wakacyjnych wojaży i weekendowych wypadów za miasto. Na takie wyjazdy warto wybrać krótkie spodnie AERONAUTICA MILITARE - są doskonale uszyte i wyróżniają się stylowymi dodatkami. Białe bermudy o prostym fasonie regular fit są zdobione stebnowaniem, haftem i czarną taśmą. Takie spodenki mają z przodu dwie kieszenie z patkami i tłoczoną aplikację, a do kompletu dołączony jest czarny pasek. Szorty pochodzą z kolekcji Iconic Flight. To seria, która charakteryzuje się zbalansowanym połączeniem militariów i najnowszych trendów, podkreślająca wyrazisty styl noszącej je osoby.

Kolejna propozycja z tej kategorii to czarne spodenki w modnym fasonie paperbag marki AERONAUTICA MILITARE. Omawiany model ma aż cztery kieszenie. Na tylnej znajduje się tłoczona aplikacja z nazwą marki, dodatkowo zdobiona brokatem. Spodenki wykonane z wysokiej jakości tkaniny bawełnianej z dodatkiem elastanu - są wygodne i dopasowują się do kobiecej sylwetki. 

Krótkie spodenki Aeronautica Militare

Szorty, bermudy i spodenki marki AERONAUTICA MILITARE są inspirowane ubraniami, które noszą piloci wchodzący w skład Włoskich Sił Powietrznych. Wśród nich wyróżnia się A.W.T.I. - jednostkę do przeprowadzenia misji ratunkowych. W herbie formacji znajduje się wizerunek Speedy Gonzalesa. Dlaczego? Żołnierze mają maksymalnie 15 minut od alarmu na reakcję! Liczy się więc szybkość i mobilność. Baza jednostki ulokowana jest na Sardynii - wyspie z pięknymi plażami i świetnymi warunkami do uprawiania surfingu. Na letnich wakacjach nie zapomnij więc o bermudach lub szortach z logo AERONAUTICA MILITARE.

pixel