Akcesoria damskie Karl Lagerfeld

ilość znalezionych towarów: 8

Akcesoria prosto od znanego producenta

Karl Lagerfeld to niezwykle popularna marka, od lat kojarzona z tworzeniem modnych akcesoriów i odzieży. Jej nazwa pochodzi od nazwiska samego twórcy firmy, czyli niemieckiego projektanta mody oraz fotografa urodzonego w 1933 roku. W późniejszych latach życia Karl stał się także dyrektorem artystycznym domu mody Chanel, a także wykreował własną markę sygnowaną jego imieniem i nazwiskiem. W swoich projektach stawia na nawiązania do stylu miejskiego, trafiające w gusta nowoczesnych kobiet.

Akcesoria Karla Lagerfelda przyjmują różne postaci. Niektóre z nich zasługują na szczególną uwagę ze względu na inspiracje do ich stworzenia. Mowa tu m.in. o linii inspirowanej pupilem samego projektanta. Niektóre produkty tej marki mają iście rockowy charakter, a czasem są one ozdobione wizerunkiem samego Karla Lagerfelda.

Piękne dodatki marki Karl Lagerfeld

Akcesoria od Karla Lagerfelda to produkty wysokiej jakości dostępne w wielu wariantach. Marka słynie głównie z pojemnych toreb oraz niewielkich kopertówek, które można zabrać ze sobą w dowolne miejsce. W skład naszej oferty wchodzą również inne akcesoria - mowa tu m.in. o czapkach z daszkiem, nausznikach czy kapeluszach. Takie produkty idealnie dopełniają wiele stylizacji.

Dostępne produkty występują w wielu wariantach, zarówno jeśli chodzi o sam design, jak i kolor. Na większości z nich umieszczono charakterystyczne logo marki, dlatego mijające Cię osoby od razu wiedzą, skąd pochodzi dany produkt. To akcesoria wysokiej jakości łączące w sobie modny wygląd i wytrzymałość na codzienną eksploatację.

pixel