Dresy damskie Chiara Ferragni

ilość znalezionych towarów: 4

Chiara Ferragni - dresy

Wygodny, sportowy strój powinien znaleźć się w szafie każdej kobiety, niezależnie od jej wieku i preferowanego stylu ubierania się. Wygodne spodnie dresowe i bluza są przydatne nie tylko wtedy, kiedy wybieramy się na jogging w parku czy siłownię, ale również podczas wyjścia na zakupy czy rodzinny spacer. Założenie sportowego stroju nie musi oznaczać rezygnacji ze swojego stylu. Wręcz przeciwnie - dresy, kolarki czy inne ubrania kojarzące się z aktywnością fizyczną coraz częściej stają się wyrazistym i atrakcyjnym wizualnie elementem casualowych stylizacji. Wszystkim kobietom poszukującym równowagi między komfortem a nienaganną prezencją przedstawiamy dresy Chiara Ferragni - wyjątkową odzież, obok której nie sposób przejść obojętnie!

Dresy Chiara Ferragni - włoski szyk w sportowym wydaniu

Dresy marki Chiara Ferragni są uszyte w sposób uniwersalny, aby doskonale leżały na każdej sylwetce. Ściągacze umieszczone w pasie umożliwiają jeszcze lepsze dopasowanie. Akcentem urozmaicającym spodnie dresowe jest haftowane, czarno-błękitne logo z charakterystycznym dla marki motywem oka. Co ważne, spodnie są uszyte z bawełny - to przyjazna środowisku i dla skóry tkanina, która zapewnia optymalną cyrkulację powietrza.

Marka Chiara Ferragni została stworzona przez włoską blogerkę, influencerkę, trendsetterkę i wpływową osobistość ze świata wielkiej mody - Chiarę Ferragni. Marka z włoskim rodowodem szybko osiągnęła popularność i stała się jedną z najbardziej charakterystycznych firm na europejskim rynku.

pixel