Marynarki i żakiety damskie Ice Play

ilość znalezionych towarów: 4

Dobrze dobrana stylizacja potrafi nie tylko uprzyjemnić cały dzień, ale także poprawić naszą pewność siebie. Jako element takiego ubioru świetnie sprawdzą się marynarki Ice Play

Dzięki ich uniwersalności można założyć je zarówno na spotkanie z klientem, jak i podczas mniej zobowiązujących okazji, np. wyjścia ze znajomymi.

Żakiet Ice Play - na spotkanie biznesowe i drinka

Marynarki i żakiety kojarzą się przede wszystkim z firmowymi spotkaniami z klientami oraz ważnymi prezentacjami. Jest to faktycznie idealny ubiór na takie okazje, kiedy profesjonalizm należy pokazać nie tylko doskonałym przygotowaniem, ale także własną prezencją. Mimo sformalizowanego stylu zawsze można przemycić do stylizacji coś, co podkreśli naszą osobowość, na przykład wybierając element garderoby o bardzo intensywnym odcieniu. Barwa to nie jedyne, co pozwoli nam się wyróżnić. Niebanalny krój, przyciągające wzrok dodatki, a także zabawa kolorem to cechy, które sprawiają, że żakiety Ice Play to doskonali towarzysze na każde spotkanie. Również takie, które odbywa się w restauracji czy modnym klubie.

Produkty marki Ice Play - lata doświadczenia

Marynarki Ice Play to nie tylko styl, ale także świetna jakość. Jako część włoskiej marki Iceberg pochwalić się może kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w produkcji ekskluzywnej odzieży, która charakteryzuje się nowoczesnym krojem inspirowanym streetwearem oraz wykorzystaniem najlepszych materiałów. Jest to gwarancja wygody i wytrzymałości, a więc po prostu pewności.

Dostępne w naszym sklepie produkty marki Ice Play to doskonały wybór zarówno dla osób poszukujących wygodnych ubrań na ważne spotkania, jak i wygodnych, a jednocześnie stylowych kreacji na co dzień.

pixel