Topy Pinko

ilość znalezionych towarów: 10

Topy Pinko to różne style i fasony oraz wiele oryginalnych pomysłów na niebanalne stylizacje, w których będziesz czuć się swobodnie i szykownie. 

Co wyróżnia topy Pinko?

Pinko to włoska, niezależna marka modowa, która stawia na kreatywność, innowacje oraz wysoką jakość materiałów. Kolekcje ubrań Pinko wyróżniają się niepowtarzalnym i kobiecym charakterem, są też oryginalne i szykowne. Pinko to także wyczulenie na modowe trendy i fantastyczna zabawa konwencjami, która pozwala każdej kobiecie na wyrażenie siebie i podkreślenie swojego stylu. Kobieta Pinko jest zmysłowa, inteligentna, zabawna i ceni wygodę, jest też nieco nieprzewidywalna. Z pewnością nie pozwoli sobie na nudę w żadnym aspekcie życia, również jeśli chodzi o ubiór. 

Efektowne bluzki Pinko na każdą okazję

Pinko potrafi z najprostszych elementów stroju wydobyć to coś. Wszystko dzięki oryginalnemu podejściu do klasycznych wzorów i fasonów. Bluzki i topy Pinko wykonane są czasem z nietypowych materiałów i z dbałością o detale. Cechą charakterystyczną marki są doskonałe kroje i ciekawe ozdobne elementy. W końcu każda kobieta powinna czuć się atrakcyjnie i swobodnie, a odpowiednio dobrany strój powinien jej pomóc odważnie wyróżniać się z tłumu. Jednocześnie topy Pinko są wygodne i uniwersalne. Można je swobodnie łączyć w różnych niebanalnych stylizacjach. Pinko to marka odważnych i niezależnych kobiet, które cenią klasykę, ale nie boją się łączenia stylów i lubią intrygować. 

pixel