Bluzy i Longsleeve damskie Karl Lagerfeld

ilość znalezionych towarów: 15

Bluzy Karl Lagerfeld

Bluzy i bluzki z długim rękawem marki Karl Lagerfeld to stylowe rozwiązanie dla wymagających użytkowników. Cechują się one wysoką jakością wykonania, a także stylem trafiającym w gusta osób kochających streetwearowy design. Wśród nich pojawiają się m.in. bluzki z dużymi nadrukami na środku, jak i nieco bardziej minimalistyczne produkty z kojarzoną z ubraniami tej marki podobizną samego Karla Lagerfelda. Oferujemy szeroki wybór niepowtarzalnych produktów dla kobiet, zazwyczaj w kolorze białym, czarnym lub różowym - bo to właśnie te barwy są wizytówką damskich kolekcji od Karla Lagerfelda.

Karl Lagerfeld, czyli marka z historią

Karl Lagerfeld to marka uznawana za prestiżową. Sam projektant urodził się w 1933 roku i od początku swojego młodego życia rozpoczął przygodę z fotografią i projektowaniem, a z czasem stał się także dyrektorem artystycznym domu mody Chanel oraz Fendi. Jest to niezwykle utalentowany projektant kojarzony na całym świecie, a na ubraniach jego marki często pojawia się graficzna podobizna Karla pozwalająca na szybkie zidentyfikowanie brandu.

Produkty marki Karl Lagerfeld cechują się bardzo charakterystycznym designem. We wszystkich wyrobach przeważa czerń i biel, a także motyw łączący w sobie litery K i L. W ofercie dom mody można znaleźć zarówno wspomniane bluzy i bluzki z długim rękawem, jak i wiele innych produktów - mowa tu m.in. o torebkach czy obuwiu. Projektant dba o to, by zachwycać każdą kolejną propozycją. To właśnie dlatego w kolekcjach marki pojawiają się m.in. wyroby o typowo rockowym charakterze.

pixel