T-shirt damskie Ice Play

ilość znalezionych towarów: 7

Pewne części garderoby mogą być użytkowane niezależnie od sytuacji czy pory roku. Dotyczy to między innymi koszulek. Ich standardowy krój może być zestawiony zarówno z eleganckimi spodniami, jak i zwiewnymi letnimi spódnicami. Najważniejszą kwestią staje się więc nie tylko sam styl koszulki, ile jej estetyka i jakość. Koszulki Ice Play wpasowują się w obie te kategorie.

Lato czy zima - koszulki Ice Play niezależnie od pogody

Choć koszulki z krótkim rękawem mogą się kojarzyć głównie z wiosną i jesienią, kiedy na zewnątrz jest ciepło i przyjemnie, to niekoniecznie jest to jedyny okres, kiedy znajdą one zastosowanie. Oczywiście wtedy można korzystać z nich do woli. Nieważne, czy idziemy na zakupy, czy do parku z psem, wystarczy założyć wygodną i przewiewną koszulkę. Naturalne materiały oraz wysoka jakość wykonania sprawią, że nawet największe fale upałów będą łatwiejsze do przetrwania. Wczesną wiosną oraz jesienią temperatury nie są bardzo wysokie, ale można wtedy korzystać z koszulek niemal równie swobodnie, jak latem. Wystarczy narzucić na nie kardigan lub lekką katanę. Nawet zimą koszulki Ice Play pomogą nam zaskoczyć znajomych swoim wyjątkowym stylem. W końcu w większości biur ogrzewanie jest na tyle intensywne, że wygodniej jest przebywać tam w koszulce z krótkim rękawem niż w golfie.

Koszulki Ice Play - dopełnienie biurowej stylizacji

W wielu biurach casual friday powoli przechodzi w casual week. Granica między strojem formalnym a nieformalnym powoli się zaciera. Pozwala to na dobór odważnych stylizacji, które podkreślą nasz indywidualizm i pozwolą wyróżnić się z tłumu - szczególnie przy pomocy koszulek Ice Play.

pixel