Biżuteria

ilość znalezionych towarów: 5

Najczęściej zadawane pytania

Zwykle sprzedajemy każdy element biżuterii z osobna. Pozwala to na skompletowanie zestawu według własnych potrzeb (na przykład dla osób nienoszących kolczyków) i gustu. Dzięki temu można mieszać ze sobą nie tylko wzory i faktury ale także produkty od różnych marek.
Każdy naszyjnik, jak i pozostałe artykuły w naszym sklepie, posiada dokładny opis na swojej karcie produktu. Większość z nich jest wykonana z wysokogatunkowych tworzyw i metalu.
Każdy produkt z naszego sklepu podlega zwrotowi lub wymianie w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Dzięki temu spokojnie można się zapoznać z artykułem i podjąć decyzję. Wymiany można dokonać także w wybranym salonie stacjonarnym.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyprzedażową - tam znajdują się produkty z końcówek kolekcji, które mają niższe ceny, niż regularne. Dodatkowo polecamy zapisanie się do naszego Klubu Velpa VIP. Zostając członkiem na start otrzymacie Państwo 10% zniżki na zakupy, która będzie rosnąć wraz z kolejnymi zamówieniami.
Reklamację na każdy produkt z naszego sklepu można złożyć w ciągu 24 miesięcy od daty zakupu. Wówczas dokładnie zapoznajemy się ze sprawą i rozpatrujemy ją w ciągu 14 dni. Jednak sprzedawane przez nas produkty pochodzą od marek premium, które w swoich artykułach wykorzystują jedynie najwyższej jakości materiały i tworzywa, więc jakiekolwiek skazy zdarzają się wyjątkowo rzadko.
Prosimy o śledzenie naszej oferty na bieżąco. Wszystkie dostępne aktualnie produkty są widoczne na naszej stronie, jednak cały czas uzupełniamy ofertę o nowe produkty. Warto również zajrzeć do jednego z naszych sklepów stacjonarnych.
Biżuteria w naszym sklepie jest standardowych, uniwersalnych rozmiarów. Dodatkowo, większość skórzanych bransoletek ma regulowane zapięcie, więc polecamy zamówienie produktu i wypróbowanie go na sobie.
Staramy się, aby nasza oferta sklepu internetowego pokrywała się z tą w salonach stacjonarnych. Zdarza się jednak tak, że wybrane produkty wyprzedają się szybciej w jednym miejscu. Zapraszamy do odwiedzenia najbliższego sklepu stacjonarnego i zapoznania się z asortymentem. Jeśli czegoś w danej chwili zabraknie, zawsze można zamówić wybrany artykuł przez Internet.
Czas realizacji zamówienia może wynosić od 1 do 5 dni roboczych. Najszybciej można otrzymać zakupiony produkt zamawiając go do jednego z naszych sklepów stacjonarnych. Przesyłka kurierska powinna dotrzeć w ciągu 2 dni od daty zamówienia.
Pod każdym produktem można zapoznać się z informacjami dotyczącymi wykorzystanych materiałów. W tym konkretnym przypadku są to kryształki z wysokogatunkowego tworzywa.
pixel