Torebki Pinko

ilość znalezionych towarów: 37
12

Kultowe torebki Pinko Love to znak rozpoznawczy marki. Prostokątne listonoszki na ozdobnym łańcuszku i z wyrazistym logo zdobyły serca klientek na całym świecie. 

Torebki Pinko - szyk i elegancja 

W ofercie Pinko znajdziesz różne modele torebek - duże shopperki, małe kopertówki i ozdobne worki. Jednak to właśnie eleganckie listonoszki stały się symbolem marki. Torebki Pinko Love Bag to większe i mniejsze skórzane listonoszki na długim pasku bądź łańcuszku, w różnych kolorach. Takie fasony torebek są poręczne i efektowne. Modele Pinko Love Bag mają z przodu charakterystyczny znak firmowy - symbol lecących ku sobie jaskółek. Prostokątna mała torebka na długim łańcuszku to bestseller Pinko. Doskonale sprawdzi się zarówno w codziennych stylizacjach, jak i podczas wieczornych wyjść. Te charakterystyczne torebki można kupić w kilku rozmiarach i często stają się wyrazistym elementem każdej stylizacji. 

Torebki Pinko Love w różnych odsłonach

Kultową kolekcję Pinko Love Bag stworzono w 2016 roku i od tego czasu projektowane są kolejne modele tych charakterystycznych torebek. Linia Pinko Love Classic to torby o prostokątnym kształcie i gładkiej fakturze skóry jest elegancka i ponadczasowa. Wśród torebek Pinko znajdziesz również mniejsze modele Pinko Love Mini, które idealnie się sprawdzą w przypadku swobodniejszych stylizacji oraz Pinko Love Puff z charakterystycznym pikowaniem, które zdobyły serca wielu modowych influencerek. Mimo różnorodności fasonów jedno pozostało niezmienne - logo Love Birds, czyli ozdobny emblemat pojawiający się na wszystkich modelach torebek z tej serii - symbol wyrażający miłość, wolność i niezależność. 

pixel