Jeansy damskie Ice Play

ilość znalezionych towarów: 1

Można zaryzykować stwierdzenie, że jeansy to najbardziej uniwersalny model spodni, jaki mamy w swoich szafach. Po pierwsze - każdy z nas ma chociaż jedną parę w swojej kolekcji, po drugie - pasują każdemu, niezależnie od figury i wieku, po trzecie - naprawdę są idealne do wszystkiego i praktycznie na każdą okazję (z małymi wyjątkami). Chodzimy w nich zarówno do pracy, jak i na spotkania ze znajomymi. Wiele zastosowań, krojów i rodzajów sprawia, że to model spodni, którego w naszych szafach nigdy nie jest za dużo. Jakie jeansy Ice Play są warte uwagi?

Jeansy Ice Play to zawsze dobry wybór!

Jeansy to taki typ spodni, który zakładamy, gdy nic innego nie przychodzi nam do głowy, gdy zbieramy się w pośpiechu, ale chcemy dobrze wyglądać. Te sprawdzone i uwielbiane modele zajmują w naszych garderobach szczególne miejsce. Przeglądając ofertę marki Ice Play łatwo skusić się na kolejną parę. Włoski brand zadbał o to, by modele, które oferuje miały nie tylko świetne wykończenia, ale również by miały detale, których próżno szukać w jeansach, które już wiszą w naszych szafach.

Czy potrzebna nam kolejna para jeansów? Tak, jeśli to Ice Play!

Klasyczne, z rozszerzanymi nogawkami, z napami, z wysokim stanem, z nogawką wykończoną falbanką i ściągaczem, jasne lub ciemne? Trudno się zdecydować na jedne, szczególnie jeśli należymy do prawdziwych fanek jeansu i chętnie nosimy tzw. canadian tuxedo, czyli dżinsowe total looki. Jeansy Ice Play dobrze wyglądają zarówno z butami na obcasie, jak i z ugly sneakers - z takiego zakupu z pewnością będziesz zadowolona!

pixel