Odzież Gestuz dla kobiet

ilość znalezionych towarów: 101

Gestuz to marka, która ma na uwadze oczekiwania współczesnej kobiety. Projekty sygnowane tym brandem w naturalny sposób odpowiadają na wyzwania, jakie stawia przed paniami dzisiejszy świat. Ta odpowiedź to komfort noszenia, estetyka wykonania, doskonałej jakości materiały i świadomość modowa. Jednocześnie odzież Gestuz jest doskonałym tłem do wyeksponowania wyrazistości i wyjątkowości każdej kobiety.

Ekskluzywna odzież Gestuz dla kobiet

Brand został założony w 2008 roku w Danii przez Sanne Sehested, która chciała stworzyć markę zainspirowaną własną garderobą oraz rodzajem energii i uczuciem, jakie jej zdaniem moda powinna dawać noszącym. Sanne i jej odzież Gestuz dla kobiet to projekty, które podkreślają siłę kobiet i nie przyćmiewają ich osobowości.

Kolekcja Gestuz w Velpa.pl to wyselekcjonowane sukienki, spódnice, koszule, topy i okrycia wierzchnie. Doskonałe gatunkowo i odszyte z dbałością o niuanse ubrania podkreślają niezależność i charakter współczesnych kobiet. Są przy tym komfortowe i leżą doskonale, eksponując mocne strony sylwetki. Oversizowe koszule, bliskie ciału topy i koszulowe sukienki w ciepłej i kobiecej palecie kolorystycznej pełnej brązów i oliwkowych zieleni staną się ulubionymi elementami w twojej garderobie. Ubrania tej duńskiej marki to allrounders, które towarzyszyć Ci będą zarówno na biurowych spotkaniach, jak i weekendowych spacerach czy zakupach.

Gestuz - marka społecznie odpowiedzialna

Jak wiele skandynawskich marek, dla Sanne i zespołu Gestuz kwestie społecznej odpowiedzialności są niezwykle ważne, podobnie jak zrównoważony rozwój. Chociaż ubrania Gestuz powstają głównie w Azji, pracownicy marki czuwający nad łańcuchem dostaw pracują w krajach produkcji, osobiście odwiedzając szwalnie i czuwając nad ciągłą poprawą wyników środowiskowych i kontrolując warunki pracy. To element polityki firmy, która przeciwstawia się współczesnemu niewolnictwu, zgodnie z brytyjską ustawą Modern Slavery Act 2015 i określa kroki, które marka podjęła i nadal podejmuje w celu zagwarantowania pewności, że współczesne niewolnictwo lub nieetyczne warunki pracy nie mają miejsca w ramach działalności marki lub łańcucha dostaw. Wprowadzanie skutecznych systemów kontroli w celu zabezpieczenia przed jakąkolwiek formą współczesnego niewolnictwa jest jednym z priorytetów Gestuz.

Skandynawska jakość i troska o detale

Kolekcje Gestuz są tworzone z ciągłym naciskiem na wysokiej jakości materiały i trwałe elementy. To zgodne z założeniem marki, że dobre materiały oraz właściwa pielęgnacja ubrań są kluczem do zapewnienia długowieczności garderoby, pełnej evergreenów, które można nosić sezon po sezonie. Ubrania są testowane pod kątem zawartości substancji chemicznych, które mogą być szkodliwe dla zdrowia naszych klientów, środowiska lub pracowników, którzy produkują odzież.
Ze względu na dobro zwierząt marka nie używa także prawdziwych futer i wełny angorskiej.

pixel