Dresy męskie Aeronautica Militare

ilość znalezionych towarów: 29

Dresy i sportowe zestawy marki AERONAUTICA MILITARE

Dres AERONAUTICA MILITARE dla mężczyzn to propozycja sportowego stroju w luksusowym wydaniu. Bluzy dresowe i spodnie AERONAUTICA MILITARE są wykonane z wysokiej jakości bawełny. Niektóre modele mają dodatek elastycznych włókien. Komfortowe w noszeniu bluzy i spodnie dopasowują się do kształtu sylwetki. Wygodne dresy AERONAUTICA MILITARE zawsze pozostają w swoim oryginalnym fasonie.

Dresy marki AERONAUTICA MILITARE są dostępne w kompletach i osobno ? bluzy i spodnie dresowe. Granatowa bluza AERONAUTICA MILITARE o fasonie regular fit została ozdobiona nadrukiem i haftem z logo. Do zestawu warto dobrać granatowe spodnie uszyte z tkaniny (100 proc. bawełny) w tym samym odcieniu.

Spodnie i bluzy dresowe AERONAUTICA MILITARE

Dresy męskie AERONAUTICA MILITARE mają świetne wykończenia i oryginalnie zaprojektowane symbole lotnicze. Kolorystyka jest zaplanowana pod kątem męskich ubrań w miejskim stylu. Dresy ? bluzy i spodnie dresowe ? można z powodzeniem miksować barwami i fasonami. Jasna bluza, ciemniejsze spodnie lub jednolity kolor góry i dołu stworzą kompletny dres AERONAUTICA MILITARE dla mężczyzny, który lubi swobodne, sportowe ubrania.

Dresowe spodnie AERONAUTICA MILITARE świetnie komponują się z bluzką typu longsleeve i koszulkami z krótkim rękawem typu T-shirt. Zaletą kolekcji dresów AERONAUTICA MILITARE jest uniwersalny, ponadczasowy wygląd. Wszystko ze sobą współgra i można mieć gwarancję idealnego dopasowania poszczególnych elementów stroju z męskiej kolekcji AERONAUTICA MILITARE.

pixel