Akcesoria męskie Aeronautica Militare

ilość znalezionych towarów: 25

Akcesoria męskie marki AERONAUTICA MILITARE

Akcesoria dla mężczyzn AERONAUTICA MILITARE nawiązują do wyposażenia pilotów włoskich sił zbrojnych. Czapki z daszkiem z oryginalnym logo orła stanowią niebanalny dodatek do stroju. Lotnicze emblematy sprawiają, że akcesoria nabierają wyjątkowego charakteru.

Czapki z daszkiem oferujemy w pełnej gamie kolorów dopasowanych do T-shirtów i koszul marki AERONAUTICA MILITARE. W zielonym, militarnym kolorze wykonana jest czapka z metalową aplikacją z boku przedstawiającą złoto-czarne logo. Czapki z daszkiem to jeden z najpopularniejszych modeli w kategorii akcesoria. Czapki i inne dodatki z haftowanym emblematem idealnie komponują się z koszulkami marki AERONAUTICA MILITARE. Męskie czapki z daszkiem są wyposażone w regulację z tyłu i srebrne sygnowane zapięcie.

Czapki i męskie paski do spodni AERONAUTICA MILITARE

Kolekcję czapek z daszkiem uzupełniają inne akcesoria AERONAUTICA MILITARE, które warto mieć w swojej garderobie. Męski pasek do spodni nie różni się zbytnio od tych fasonów, które noszą piloci do swoich kombinezonów. Tekstylny pasek z najnowszej kolekcji posiada sygnowaną klamrę i napisy na niebieskim tle z nazwą marki AERONAUTICA MILITARE na całej długości. Dostępny jest również pasek w kolorach włoskiej flagi.

Czarny pasek AERONAUTICA MILITARE wykonany ze skóry naturalnej posiada zapięcie w postaci ciemnosrebrnej klamry. Męskie paski do spodni to klasyczne i ponadczasowe akcesoria, które podkreślają ubrania AERONAUTICA MILITARE stworzone w lotniczym, militarnym stylu.

pixel