Odzież EA7 Emporio Armani dla kobiet

ilość znalezionych towarów: 68
12

EA7 - sportowy styl z pazurem

Lubisz wyglądać stylowo także podczas treningu? Kultowa marka EA7 EMPORIO ARMANI sprosta Twoim oczekiwaniom i zapewni Ci atrakcyjny look na czasie. Nazwa brandu łączy inicjały głównej marki oraz szczęśliwy numer z koszulki piłkarskiej jej przyjaciela, Andrija Szewczenki. Estetyka brandu to sportowa funkcjonalność wzbogacona o nuty włoskiego szyku w uniwersalnym wydaniu. Projektowane przez EA7 ubrania i akcesoria sprzyjają uprawianiu sportu i zachęcają do aktywnego relaksu. Wśród nich znajdziesz m.in. wygodne bluzy, niezawodne spodnie dresowe, sportowe szorty i legginsy, funkcjonalne czapki, poręczne torby oraz efektowne sneakersy. Ich nowoczesny design znakomicie wpisuje się także w wiele różnych casualowych outfitów, ze szczególnym uwzględnieniem modnego stylu athleisure. Tym, co łączy modele EA7, jest ich wysoka jakość widoczna w każdym, nawet najmniejszym detalu. Starannie dobrana kolorystyka, stworzone przez najlepszych konstruktorów kroje oraz przyjazne aktywności materiały to recepta na luksusową odzież, która dotrzyma Ci kroku nawet wtedy, gdy biegniesz. Poznaj nowości EA7 EMPORIO ARMANI i odkryj stylową odsłonę bycia w ruchu.

Dresy Armaniego - kobiece i seksowne

Dresy Armaniego EA7 Emporio Armani sprzyjają płynności ruchów i podkreślają powabną, zwiewną i indywidualną kobiecość poprzez miękkie materiały, subtelne linie i detale, takie jak odkrywające ramię bluzy. Użycie w sportowych projektach aksamitu i zwierzęcych printów podkreśla kobiecą zadziorność i sensualizm. Dres Armani damski EA7 Emporio Armani to więcej niż dres - to wyraz osobowości i charakteru. Jeśli lubisz kobiece ubrania, a jednocześnie najbardziej komfortowo czujesz się w dresach, nie musisz rezygnować z jednego ani drugiego. Zarówno finezyjną kobiecość, jak i wygodę znajdziesz w sportowej odzieży spod znaku Armani. Damskie ubrania sportowe EA7 Emporio Armani są idealne na co dzień, na zakupy, spacer czy weekendowe eksplorowanie miasta. W ofercie Velpa.pl znajdziesz dresy, bluzy, kurtki, T-shirty, a także czapki i szaliki idealne na jesień i zimę.

Giorgio Armani stworzył swój styl, zaczynając od ciała i otulając je miękkością, czyniąc komfort istotnym elementem. Marka proponuje dyskretne ubrania: nieostentacyjne, przyjemne w noszeniu, takie, które naturalnie podążają za ruchami ciała; ubrania, które odpowiadają funkcji, a jednocześnie są eleganckie. Podejście do projektowania, które skupia się na użytkowniku, oferując ubrania jako narzędzia wzmocnienia pewności siebie i nowy sposób reprezentacji siebie owocuje milionami kobiet, które pokochały dresy Armaniego.

Emporio Armani damskie sportowe ubrania w najlepszym stylu

Giorgio Armani stworzył styl, który z niezwykłą konsekwencją, na przestrzeni lat, kontynuował eksplorację niezliczonych wariantów i możliwości branży fashion. Styl Armaniego EA7 Emporio Armani, wyrażając precyzyjną wizję - aż do najdrobniejszych szczegółów, jest stylem w najprawdziwszym tego słowa znaczeniu: sposobem bycia i prezentowania siebie, z pewnością obejmującym ubrania i akcesoria, ale także obejmującym gesty, zachowania, postawy i styl życia. Jest stylem, który wykracza poza sumę jego części i daleko poza to, co się nosi. Przekonany, że etyka i estetyka muszą się pokrywać, Giorgio Armani wyraża poprzez styl podstawowe i trwałe wartości. Czyni to poprzez tworzenie ponadczasowych elementów garderoby, które, wzbogacone o szlachetne materiały i rzemieślniczą obróbkę, opierają się kaprysom przemijających trendów.

pixel