Odzież Elisabetta Franchi dla kobiet

ilość znalezionych towarów: 177

Ubrania Elisabetta Franchi - estetyczna perfekcja w nowatorskim wydaniu

Szykowna, niebanalna i kochająca życie ? właśnie taka jest kobieta, dla której swoje kolekcje tworzy ELISABETTA FRANCHI. Pochodząca z Bolonii projektantka swoją przygodę ze światem wielkiej mody rozpoczęła pod koniec lat 90. XX wieku. Wówczas przedsiębiorcza Włoszka otworzyła swoje pierwsze modowe atelier, w ten sposób spełniając dziecięce marzenie. Zrozumienie dla potrzeb klientek, ogromna determinacja, pracowitość oraz nieprzeciętna kreatywność zdecydowały o tym, że międzynarodowy sukces nie kazał długo na siebie czekać, a obecnie marka ELISABETTA FRANCHI może poszczycić się kilkudziesięcioma firmowymi butikami w najbardziej prestiżowych lokalizacjach świata. To nic dziwnego, zważywszy, że tworzona przez nią moda spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientek.

Dokonuj świadomych wyborów - postaw na odzież, obuwie i dodatki Elisabetta Franchi

Spektakularne sukienki, świetnie skrojone spodnie, zwiewne koszule, designerskie torby oraz wyrafinowane obuwie to tylko niewielka część propozycji brandu. Czymś, co również pozytywnie wyróżnia jego projekty, jest etyczność względem zwierząt, troska o ich los przejawia się w eliminacji naturalnych futer oraz piór, których pozyskiwanie wiąże się z bezmyślnym okrucieństwem. Motywy zwierząt nieprzypadkowo goszczą w wielu kolekcjach marki, projektantka jest ich znaną miłośniczką i działa charytatywnie na ich rzecz, zaś pracownicy jej firmy mogą przychodzić do pracy ze swoimi czworonożnymi przyjaciółmi.

Legginsy, topy i sneakersy Elisabetta Franchi - elegancja w sportowym wydaniu

Od 2017 roku portfolio marki poszerzono o sportową linię ELISABETTA FRANCHI MOVES, dzięki której możesz przyciągać spojrzenia i czuć się komfortowo także podczas treningu. Doskonale zaprojektowanym legginsom i bluzom towarzyszą sportowe topy, pakowne torby i wygodne sneakersy. Wszystkie projekty łączy najwyższej jakości wykonanie i efektowny design w ultrakobiecym stylu.

pixel