Oryginalna odzież męska

ilość znalezionych towarów: 2227

Najczęściej zadawane pytania

Velpa zarówno na stronie internetowej, jak i w salonach stacjonarnych posiada i sprzedaje wyłącznie oryginalne produkty od najpopularniejszych marek premium. Lata działalności pozwoliły nam na zyskanie zaufania klientów, którzy zostawiają nam wyłącznie pozytywne opinie i chętnie do nas wracają.
Wszystkie bluzy w naszym sklepie łączy jedno - najwyższa jakość. Konkretne modele mogą różnić się od siebie składem materiału i wykończeniem - wszystkie te informacje znajdują się na każdej indywidualnej karcie produktu.
Wszystkie ubrania w naszym sklepie mają standardowe wymiary. Pomocne mogą być zdjęcia wraz z informacją, jakiego wzrostu jest model i jaki rozmiar prezentuje na sobie.
Tak, jest do tego wymagane założenie konta. Serdecznie do tego zachęcamy, gdyż idą za tym dodatkowe benefity.
Oczywiście - wystarczy wybrać taką opcję dostawy przy składaniu zamówienia. Wówczas czas realizacji jest o wiele szybszy, a dany produkt można od razu przymierzyć na miejscu.
Wszystko zależy od wybranej formy dostawy. Od jednego dnia roboczego przy wybraniu odbioru osobistego, do 5 dni roboczych przy wybraniu przesyłki dostarczanej do domu.
Niezwłocznie prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta. Jeśli zamówienie nie zostało jeszcze opłacone i nie poszło do realizacji - można będzie zmienić zamówienie. W przeciwnym razie należy poczekać, aż przesyłka dotrze i dokonać wymiany na wybrany model.
Zamówić - nie, jednak można skorzystać z opcji powiadomienia, gdy dany produkt bądź rozmiar będzie ponownie dostępny w sklepie. Wówczas mailowo zostanie przesłana informacja.
Oczywiście, jak w przypadku każdego innego produktu istnieje możliwość dokonania zwrotu bądź wymiany bez konieczności podawania przyczyny. Można również od razu zamówić produkt w dwóch rozmiarach i zwrócić ten niepasujący.
Zapraszamy do Velpa VIP - klubu, w którym przysługujące rabaty rosną wraz z kolejnymi zakupami. Przekraczając kolejne progi można zyskać coraz większe zniżki, dzięki którym można zaoszczędzić naprawdę spore sumy.
pixel