Kamizelki damskie Sportalm

ilość znalezionych towarów: 17

Kamizelka - ciesz się swobodą

Kamizelka założona na top z długim rękawem w wiosenny poranek lub na skórzaną kurtkę czy ciepły sweter we wczesnojesienne popołudnie to częsty wybór pań, które ponad wszystko cenią wygodę w modnym wydaniu. Aktywnym kobietom to rozwiązanie z powodzeniem zastępuje tzw. kurtki na przejściowe pory roku. Kamizelki Sportalm to nie tylko wygodne, przewiewne bezrękawniki niekrępujące ruchów. To także zaprojektowana z uwzględnieniem bieżących trendów, świetnie skrojona odzież. 

Jeżeli lubimy aktywnie spędzać wolny czas, kochamy długie spacery brzegiem morza czy górską wędrówkę, wybierzmy pikowane kamizelki z dobrej jakości wypełnieniem. Bezrękawniki Sportalm posiadają izolację G-LOFT, która zapewnia doskonałe właściwości termoizolacyjne. Każda kamizelka jest wodoodporna i dobrze chroni przed wiatrem.

Modny look na bazie kamizelki Sportalm

Kamizelka Sportalm doskonale pasuje do strojów sportowych, ale sprawdzi się także wtedy, gdy nie boimy się klasycznych stylizacji z nutą nonszalancji. Dzięki niecodziennemu połączeniu - np. z sukienką lub spódnicą - Twój strój będzie bardziej zauważalny i zyska indywidualny charakter. Nowoczesne kamizelki w białe monogramy na czarnym tle są hitem i doskonale współgrają z dzianiną, jeansem i skórą.

Niezależnie od fasonu kamizelki Sportalm zdecydujmy się na taką, która podkreśli indywidualny styl. Odważnie łączmy różne faktury i kolory. Pozwólmy sobie na oryginalność, łącząc charakterystyczne elementy Sportalm z gwarancją najwyższej jakości. 

pixel