Kurtki i płaszcze damskie Versace Jeans Couture

ilość znalezionych towarów: 8

Zależnie od pory roku

Kurtki uznawane są za wierzchni element ubioru, którego zadaniem jest chronić przed zimnem, deszczem lub wiatrem, jednak kolekcja VERSACE JEANS COUTURE pokazuje, że mogą one pełnić doskonałą funkcję ozdobną i wieńczącą stylizację.

Istotnym jest, aby w naszej szafie znalazły się kurtki odpowiednie na każdą porę roku, łącznie z tzw. okresem przejściowymi. Jest to nie tylko efekt podążania za modą, ale konieczność, gdyż odpowiednio dobrana odzież chroni nas przed wychłodzeniem lub przegrzaniem. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby podczas wyboru odpowiedniej kurtki kierować się również walorami wizualnymi. Warto więc wybrać któryś z modeli od VERSACE JEANS COUTURE.

Stylowa kurtka VERSACE JEANS COUTURE

W tej pięknej kolekcji VERSACE JEANS COUTURE znajduje się wyjątkowy model ciepłej zimowej kurtki, która wypełniona jest kaczym pierzem i puchem słynącym z doskonałych właściwości termoizolacyjnych, a jednocześnie szczycących się lekkością i delikatnością. Wysoki kołnierz pozwoli zrezygnować z dodatkowej osłony na szyję, a długość do bioder z regulowanym ściągaczem pomoże podkreślić kobiece kształty.

Zdecydowanym i ponadczasowym hitem są jeansowe katany, których nie mogło zabraknąć na stronie Velpa.pl. Krótkie i lekkie kurteczki z kołnierzykiem sięgające jedynie do pasa, bez podszewki, wzorzyste lub gładkie, można nosić wielorako - jak tradycyjną odzież wiosenno-letnią, samodzielnie - jedynie do biustonosza lub cienkiej koszulki oraz jako dopełnienie stylizacji w dowolnej konfiguracji. To nakrycie pasujące zarówno do obuwia sportowego, jak i bardziej eleganckiego.

pixel