Koszule męskie Joop! Collection

ilość znalezionych towarów: 5

Koszula męska to część garderoby o długiej i niezwykle barwnej historii. Jej pierwowzory pojawiły się już w starożytności. Przez wieki stanowiła część bielizny, skrzętnie skrywanej pod wierzchnią odzieżą (choć dla najbiedniejszych obywateli bywała jedynym odzieniem). Dopiero w epoce renesansu przy koszulach pojawiły się pierwsze zdobienia, z biegiem lat coraz śmielej wychylające spod kamizelek czy kaftanów. Jednak nawet pełne przepychu, barokowe koszule musiały być białe (a co najmniej jasne) i gładkie - jak na bieliznę przystało.

Bliższa ciału?koszula JOOP!

Dziś koszula straciła swój bieliźniany charakter i najczęściej wypada nosić ją samodzielnie, czyli bez swetra czy marynarki. Co więcej, starannie dobrana, w parze z krawatem, stanowi kwintesencję męskiej elegancji. Od stulecia z mody nie wychodzą proste dopasowane do sylwetki fasony, różniące się do najwyżej kołnierzykiem czy sposobem zapinania mankietów. W gruncie rzeczy jednak oferta koszul dla mężczyzn to niezmierzone bogactwo strojów na rozmaite okazje - od wielkiej firmowej gali, po weekendowy wypad na plażę.


Świetnym odzwierciedleniem współczesnych trendów, jeśli chodzi o koszule, jest linia JOOP! Collection niemieckiego domu mody JOOP! Firma, która od początku swojej działalności stawiała na balans pomiędzy klasyczną elegancją, a nowoczesnym luzem, tworzy perfekcyjnie skrojone koszule z wysokogatunkowych włókien naturalnych (przewiewne, niezwykle przyjemne w kontakcie ze skórą). JOOP! nie waha się jednak sięgać po wyraziste kolory (odchodząc od klasycznej bieli) i odważne desenie. Bez trudu więc wybierzesz koszulę, która podkreśli Twoją osobowość.

pixel