Koszule damskie Karl Lagerfeld

ilość znalezionych towarów: 3

Koszule Karl Lagerfeld

Koszule to ubrania niezwykle eleganckie, które pozwalają na zakładanie zarówno do pracy, jak i na co dzień - szczególnie gdy lubisz prezentować się schludnie niezależnie od okoliczności. W naszym asortymencie znajdziesz wyjątkowe produkty marki Karl Lagerfeld. To połączenie wysokiej jakości wykonania ze stylowym wyglądem i stworzone przez dom mody jednego z najbardziej cenionych projektantów na świecie. Karl Lagerfeld zadbał bowiem o to, by jego marka była kojarzona z nowatorskim podejściem do mody, a także klasycznymi projektami pasującymi każdemu.

Karl Lagerfeld, czyli marka inna niż wszystkie

Karl Lagerfeld rozpoczął swoją karierę związaną z modą od konkursu - jego pierwszym nagrodzonym projektem był damski płaszcz, który pozwolił młodemu Karlowi na rozpoczęcie przygody w pracowni Pierra Balmaina. W późniejszym czasie projektant zaczął działać także w większych domach mody, takich jak Patou, Valentino, Fendi czy Chloé. Ostatnie 30 lat życia pracował dla marki Chanel, tworząc niepowtarzalne produkty trafiające w gusta największych miłośniczek mody.

Karl Lagerfeld słynął przede wszystkim z nowatorskiego podejścia do tworzonych produktów. Wśród dostępnych ubrań, w tym także koszul, pojawiają się wyroby bazujące na geometrycznych formach, a także motywach nawiązujących do samej firmy  w tym na charakterystycznym logo łączącym w sobie litery K i L. Ubrania marki Karl Lagerfeld łączą więc w sobie doskonały wygląd z wysoką jakością wykonania, ponieważ priorytetem dla firmy jest stosowanie sprawdzonych materiałów.

pixel