Dresy damskie Aeronautica Militare

ilość znalezionych towarów: 14

Dresy marki Aeronautica Militare

Dresy - rozpinana bluza z długim rękawem i wygodne spodnie marki AERONAUTICA MILITARE to propozycja dla kobiet, które lubią czuć się w ubraniu swobodnie i komfortowo. Doskonałej jakości, gładkie, elastyczne dzianiny utrzymują przez długi czas swój pierwotny kształt. Funkcjonalne kieszenie, zapięcie na zamek błyskawiczny, a także ozdobne dodatki podkreślają militarny charakter tej części garderoby.

Zawieszka przy zamku, kształt kołnierza, nadruki - to detale zaczerpnięte z oryginalnych strojów pilotów Włoskich Sił Powietrznych. Spodnie dresowe o fasonie typu regular lub regular fit skomponują się dobrze z różnego typu okryciami - zarówno z bluzą rozpinaną, jak i zakładaną przez głowę. 

Spodnie dresowe i bluzy Aeronautica Militare

Spodnie dresowe marki AERONAUTICA MILITARE są funkcjonalne dzięki bawełnianej dzianinie z dodatkiem włókien elastycznych, z której zostały wykonane. Wysokiej jakości materiały to podstawa komfortu użytkowania. Proste fasony - spodnie typu regular i bluzy na zamek, inspirowane są ubraniami szytymi dla pilotów. Odwzorowany układ kieszeni, pagony na ramionach, ściągacze, troczki i lamówki nadają dresom typowo militarny charakter. 

Emblematy, które zdobią spodnie i bluzy są udostępniane na mocy prestiżowej umowy między Sztabem Generalnym, kierującym Włoskimi Siłami Powietrznymi a marką AERONAUTICA MILITARE. Logo, charakterystyczny orzeł w locie, znajduje się na nogawkach spodni. Bluza jest ozdobiona tym samym nadrukiem na piersi. Szybujący orzeł to znak rozpoznawczy włoskich pilotów i marki AERONAUTICA MILITARE. 

pixel