Joop! dla mężczyzn

ilość znalezionych towarów: 146

Mężczyzna marki Joop! 

Kolekcje Joop! tworzone dla panów są połączeniem tradycji i nowoczesności. Przełamują rutynę, nie tracąc na elegancji. Pozostają ponadczasowe, pozwalają jednak wyrażać swój styl i osobowość. Mężczyzna marki Joop! jest nowoczesny i odważny. Swobodnie wyraża swoją indywidualność za pośrednictwem stroju. Czerpie przyjemność ze wszystkich aspektów życia i nieustannie się rozwija. 

Joop!, czyli?

Stworzona w 1987 roku niemiecka marka odzieżowa Joop! doceniana jest przez klientów z całego świata. Jej nazwa stała się synonimem luksusu i prostoty z nutką nowoczesności, a nawet ekstrawagancji. Projekty Joop! są unikatowe i wyjątkowe, a projektanci marki przywiązują szczególną wagę do starannego kroju, prostoty fasonów i przemyślanego wykończenia. Ubrania szyte są z wysokiej jakości tkanin. 

Joop! - wielkomiejski styl dla wielbicieli mody

Mężczyzna Joop! jest wierny klasycznym wzorom i fasonom, pragnie zarazem być nowoczesny i wyjątkowy. Nie obawia się przełamywania modowych schematów, ceni sobie perfekcyjne krawiectwo i wysoką jakość wykończeń. Każdy dzień jest dla niego nowym wyzwaniem. Wielką wagę przywiązuje do starannej stylizacji zarówno w pracy, jak i poza nią, na imprezie, na treningu czy w sypialni. Joop! to wielkomiejski, casualowy styl dla wielbicieli mody. W kolekcji męskich ubrań Joop! znajdą się marynarki, spodnie, T-shirty i koszulki polo, a także szorty i ubrania do sypialni. Nie brakuje też dodatków. Moda miejska, klasyki, najnowsze trendy? Obok Joop! nie sposób przejść obojętnie!

pixel