Odzież Frankie Morello dla mężczyzn

ilość znalezionych towarów: 2

Szukasz ekskluzywnej męskiej mody z charakterem? Nie mogłeś trafić lepiej, ponieważ projekty Frankie Morello to prawdziwa gratka dla miłośników jakości premium połączonej z naprawdę oryginalnym designem. Początki marki datuje się na koniec lat 90. XX wieku. Wtedy właśnie doszło do twórczego spotkania dwóch bardzo utalentowanych i przedsiębiorczych Włochów - Maurizio Modica i Pierfrancesco Gigliotti. 

Frankie Morello - luksusowa marka dla indywidualistów

Kierunkowe wykształcenie w dziedzinie wzornictwa i architektury, uważne obserwowanie zmieniających się trendów, artystyczny tryb życia, wyczucie stylu i nieco ironiczne poczucie humoru zaowocowały charakterystycznym stylem, który już od pierwszej kolekcji został uznany przez krytyków mody. Estetykę marki można opisać jako eklektyczne połączenie wielkomiejskiego szyku z przymrużeniem oka oraz nieco sportowego stylu wyróżniającego się komfortem i nowoczesnością. 

Niebanalne ubrania we włoskim stylu

Znakiem rozpoznawczym projektów brandu są niecodzienne połączenia tkanin oraz zwracające uwagę printy inspirowane stylem vintage, sztuką i amerykańsko-włoską popkulturą. Wśród nadruków często pojawiają się też wyraziste grafiki z wizerunkami zwierząt. Warto dodać, że projektanci chętnie angażują się w akcje mające pomóc poprawić warunki życia bezdomnych psów. 

Niepokorne, dowcipne i świetnie wykonane ubrania marki cieszą się niesłabnącym powodzeniem wśród celebrytów, jak i klientów ceniących luksusowy streetwear z pazurem. W kolekcji brandu znajdziesz m.in. świetnie zaprojektowane bluzy, designerskie T-shirty, stylowe kurtki bomberki, modne jeansy i ekskluzywne akcesoria, które ożywią każdy outfit.

pixel