Baldinini dla kobiet

ilość znalezionych towarów: 44

Nie ulega wątpliwości, że jeśli zajmujesz się jakąś dziedziną od ponad wieku, musisz być w tym naprawdę dobry. I tak właśnie jest w przypadku marki Baldinini, która słynie z ekskluzywnych i wizualnie efektownych projektów obuwia oraz stylowej galanterii skórzanej. 

Baldinini - ponad 100 lat historii

Wszystko zaczęło się w 1910 roku w San Mauro Pascoli od niewielkiego rodzinnego warsztatu szewskiego połączonego z firmowym sklepem. Jego tradycyjna rzemieślnicza działalność toczyła się spokojnym tempem aż do 1970 roku. Wówczas przedstawiciel trzeciego pokolenia Baldinini - przedsiębiorczy Gimmi - przejął kierowanie rodzinną firmą, wyprowadzając ją na arenę międzynarodową. Jego pełne rozmachu działania doprowadziły do globalnego sukcesu marki, która współcześnie stanowi synonim doskonałego włoskiego stylu zręcznie skomponowanego z najnowszymi trendami. W asortymencie marki Baldinini znajdziesz obuwie, odzież, galanterię skórzaną i akcesoria dla kobiet i mężczyzn. 

12

Buty Baldinini dla kobiet - co je wyróżnia?

Damskie obuwie tego producenta zwraca uwagę dopracowanymi proporcjami i ogromną dbałością o najmniejszy nawet detal. Wyrafinowane wzornictwo i szlachetne materiały decydują o popularności obuwia Baldinini wśród prawdziwych koneserek luksusowej mody i nie sposób jest się temu dziwić. Wśród propozycji brandu znajdziesz m.in. szykowne szpilki, wygodne mokasyny, stylowe botki oraz niezawodne trapery. Wszystkie modele tej marki łączy wysoka jakość i interesujący design na czasie. Podkreśl swoją wyjątkowość obuwiem Baldinini i bądź gotowa na komplementy!

pixel