Dresy damskie Sportalm

ilość znalezionych towarów: 10

Droga do współczesnego top design

Dresy kojarzymy z wygodą, ale kiedyś były zarezerwowane wyłącznie dla sportowców. W 1920. roku francuski projektant Émile Camuset, twórca marki Le Coq Sportif, jako pierwszy wymyślił spodnie dresowe. W latach 80. dzięki modzie na fitness dres przestał być kojarzony tylko ze sportem i stał się inspiracją do tworzenia modowych trendów. Stał się elementem nieformalnego stroju do odpoczynku w domowym zaciszu lub na łonie natury.

W ostatnich latach markowe i ekskluzywne dresy trafiły do świata high-fashion i są w wielu kolekcjach topowych projektantów łączone swobodnie z eleganckimi elementami garderoby. Bawiąc się modą i mieszając style, wyrażamy siebie oraz tworzymy swój unikalny styl.

Dresy Sportalm - wyjątkowa jakość i najmodniejsze fasony

Markowe bluzy dresowe z kapturem Sportalm to modele w klasycznych kolorach, ożywione delikatnymi, ale kontrastującymi napisami. Dresy Sportalm to również spodnie ze ściągaczem na kostce lub modele z luźno zakończonymi nogawkami. Dodatkowo są regulowane w pasie troczkami, co zapewnia wygodę noszenia. 

Również w modzie tylko niebo jest limitem, dlatego gustowny top w zestawie ze spodniami dresowymi Sportalm oraz luksusowe wysokie szpilki pomogą stworzyć wspaniałe i nowoczesne połączenie. Odczarujmy casualowy charakter dresów i zaszalejmy, przełamując modowe schematy.

Modowe wariacje z dresami Sportalm w jednej z głównych ról to fascynująca wycieczka po świecie mody. Wybierzmy odpowiednie dla nas ekskluzywne modele dresów Sportalm i cieszmy się stylowym wyglądem. 

pixel