Odzież Blauer dla kobiet

ilość znalezionych towarów: 38
12

Damskie ubrania i akcesoria marki Blauer 

Blauer to marka o wieloletniej tradycji na rynku odzieżowym. Damskie ubrania i akcesoria Blauer to klasyczne, proste kroje połączone z oryginalnymi nadrukami i ozdobami. Marka została założona w Bostonie w USA w 1936 roku przez Louisa Blauera. Od początków istnienia firma miała profil odzieżowy. Najwcześniejsze fasony obejmowały ekskluzywne płaszcze przeciwdeszczowe, kurtki i płaszcze sportowe. W latach 30. XX wieku odzież wierzchnia Blauer reprezentowała wysokie krawiectwo ze szlachetnych tkanin na profesjonalnym poziomie. 

Ważnym etapem rozwoju marki była produkcja odzieży wierzchniej i ochronnej dla amerykańskiej policji oraz dla żołnierzy, marynarki wojennej, strażaków, leśników czy nawet tajnych służb Białego Domu. Dziś firma szyje płaszcze, kurtki, katany i kamizelki, przy czym nadal rozwija się i nie zmienia swojego profesjonalnego wizerunku. Kurtki Blauer charakteryzują się uniwersalnym krojem, ciekawym wzornictwem i akcentami charakterystycznymi dla odzieży i akcesoriów tego brandu. 

Akcesoria dla kobiet z logo Blauer 

Akcesoria marki Blauer podkreślają wyjątkowe, proste i klasyczne fasony ubrań. Kurtki i płaszcze to część oferty, którą uzupełnia odzież ze skóry, koszulki polo i kolorowe T-shirty. Modele skórzane nawiązują do motocyklowego stylu. Połączone z oryginalnymi nowoczesnymi nadrukami i detalami ubrania i akcesoria Blauer są oryginalną propozycją dla nowoczesnych kobiet. 

W swojej ofercie Blauer posiada również koszule w stylu inspirowanym sportem oraz jeansy wykonane z wysokiej jakość materiałów. Zobacz więcej propozycji ubrań i dodatków na naszej stronie. Sprawdź nowości w kategorii kurtki i akcesoria z kolekcji Bauer! 

pixel