Joop! Collection dla mężczyzn

ilość znalezionych towarów: 8

JOOP! to marka powołana do istnienia przez niemieckiego projektanta mody Wolfganga Joopa. Artysta zaczął tworzyć odzież dla mężczyzn i kobiet pod swoim nazwiskiem już pod koniec lat 70. ubiegłego wieku. Jego projekty spotkały się z dużym uznaniem, więc w połowie lat 80. założył w Hamburgu dom mody JOOP!. Wykrzyknik, będący charakterystycznym elementem logo marki, pojawił się przy nazwisku projektanta dlatego, że chciał on w ten sposób wyróżnić się na tle konkurencji. Rozpoznawalność zapewniły mu jednak przede wszystkim niebanalne kreacje.

JOOP! - szykownie na co dzień 

Historia JOOP! jest dość burzliwa, ponieważ firma kilkukrotnie zmieniała udziałowców, a na początku XXI w. wycofał się z niej sam założyciel. Nie wpłynęło to na jakość marki, która konsekwentnie budowała swoją renomę na połączeniu nowoczesności z klasyką. JOOP! - elegancja i niemiecka precyzja wykonania nadają odzieży sygnowanej tym brandem wszelkie znamiona luksusu. Obecnie JOOP! jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek modowych na rodzimym rynku, a swoich entuzjastów ma po obu stronach Atlantyku. 

JOOP! to unikalne projekty perfum (to one zapoczątkowały światową karierę marki), ubrań, galanterii, biżuterii i zegarków, a także artykułów gospodarstwa domowego. W niniejszym dziale znajdziesz najnowsze kreacje z linii JOOP! Collection dla mężczyzn. To szeroki wybór marynarek, koszul, swetrów i spodni w casualowym stylu, w których z powodzeniem możesz pojawić się w biurze czy na biznesowym lunchu. JOOP! Collection z wyczuciem łączy luz z niewymuszoną elegancją, oferując to właśnie, czego w modzie potrzeba nowoczesnemu mężczyźnie.

pixel