Beachwear Sportalm dla kobiet

ilość znalezionych towarów: 4

Krótka historia plażowych stylizacji

Designerski strój kąpielowy, który idealnie eksponuje nasze wdzięki to must have latem. Francuski projektant Louis Réard jest twórcą dobrze nam znanego bikini. Projekt Réarda zyskał miano wybuchowego i zrobił furorę w świecie mody. Początkowo propozycja nie przypadła nikomu do gustu, ponieważ kostium składający się z czterech trójkątów połączonych sznurkiem był zbyt odważny. W latach 60. rewolucja seksualna i ruch hippisowski sprawiły, że dwuczęściowy kostium kąpielowy zyskał ogromną popularność. 

Beachwear Sportalm - pięknie, modnie i wygodnie

Ekskluzywne kostiumy kąpielowe Sportalm podkreślają atuty kobiecej sylwetki. Wysokogatunkowy, znakomicie skrojony i starannie odszyty jedno- lub dwuczęściowy strój plażowy wysmukli talię, wyeksponuje walory figury i podkreśli opaleniznę. Delikatne zdobienia - m.in.falbanki, suwaki, marszczenia - oraz najwyższej jakości materiały wieńczą dzieło. 

W kostiumach dwuczęściowych można dowolnie łączyć górę i dół, a bikini Sportalm są do tego idealne. Bazę stanowią gładkie figi z logo marki, górę wymodelowane miseczki z ozdobną falbanką lub marszczeniami. Sprawdź, co jeszcze przygotowała marka Sportalm dla miłośniczek plażowania i wybierz dopasowany do swoich potrzeb stylowy, markowy kostium kąpielowy od producenta odzieży casualowej premium.

pixel