Odzież Wolford dla kobiet

ilość znalezionych towarów: 29

Wolford - marka pierwszych bezszwowych pończoch i rajstop

Marka Wolford produkuje najlepsze na świecie legginsy, a także bieliznę, wyroby z dzianiny i akcesoria dla kobiet z doskonałej jakości materiałów. Dzięki perfekcyjnemu zrozumieniu, jak tworzyć pierwszą warstwę ubrania najbliższą skórze, Wolford zdobył zaufanie kobiet na całym świecie. Wyroby pończosznicze, body, legginsy, kombinezony, koszulki i ubrania wierzchnie Wolford mogą być noszone na co dzień lub na większe okazje przez każdą kobietę!

Wolford to firma, która została założona w Bregenz w Austrii w 1950 roku przez Reinholda Wolffa i Waltera Palmersa. Wolford zadziwił wszystkich, przedstawiając pierwsze bezszwowe produkty, które zrewolucjonizowały branżę wyrobów pończoszniczych. Marka wprowadziła na rynek pończochy i rajstopy z przędzy wzbogaconej o syntetyczne włókna. Bezprecedensowa historia innowacyjnych kamieni milowych Wolford trwa po dziś dzień.

Wolford - najlepsze legginsy na świecie

Wolford jako brand zyskał światowe uznanie w świecie mody, produkując pończochy, rajstopy, podkolanówki i skarpety, a także bieliznę, body, kombinezony i słynne legginsy, które nie mają sobie równych. Do dziś Wolford pozostaje jedną z najchętniej wybieranych marek przez znane gwiazdy oraz miliony kobiet na całym świecie.

Wolford słynie z komfortowych fasonów bielizny, body i rajstop, które znakomicie współgrają z kobiecą sylwetką. Nowoczesne i wytrzymałe włókna oraz najlepszej jakości miękka egipska bawełna definiuje jakość wyrobów z logo marki. Innowacyjny design przykuwa uwagę oraz oferuje kobietom najwyższy poziom komfortu.

pixel