Sukienki Patrizia Pepe

ilość znalezionych towarów: 87

Sukienki Patrizia Pepe

Sukienki od marki Patrizia Pepe to niepowtarzalna propozycja dla kobiet, które lubią przyciągać uwagę strojem. Marka postawiła na oryginalne kroje, piękne detale orazwysokiej jakości materiały pozwalające na stworzenie ubrań na miarę oczekiwań współczesnych wielbicielek mody. W naszym asortymencie znajdziesz zarówno sukienki klasyczne w uniwersalnych kolorach, jak i szalone propozycje, z których słynie Patrizia Pepe. To modele krótkie i długie, z ozdobnikami lub minimalistyczne - wybór zależy wyłącznie od Ciebie!

Piękne sukienki włoskiej wizjonerki

Marka Patrizia Pepe słynie z niestandardowego podejścia do mody - tworzy produkty niebanalne bazujące na niestandardowych krojach. Misją firmy jest docieranie do odważnych kobiet, które kochają unikatowe ubrania przykuwające uwagę. Dlatego marka stawia na wyraziste kolory - słynie przede wszystkim z takich kolorów, jak Didi Grass, Light Hibiscus czy Orange Spray.

Sukienki marki Patrizia Pepe są innowacyjne, a wśród idealnie pasujących dodatków pojawiają się m.in. produkty z kolekcji #patriziapepe99, czyli wypuszczane co jakiś czas serie limitowane inspirowane np. współpracą z ikonami, nie tylko ze świata mody. Co więcej, Patrizia Pepe wspiera też ruchy kobiet pokazujące ich siłę i niezależność. Marka jest obecna w mediach społecznościowych i aktywnie promuje swoje wyroby artystycznymi klipami.

pixel