North Sails dla mężczyzn

ilość znalezionych towarów: 3

Jeśli geneza powstania marki wiąże się z autentyczną pasją i bogatym doświadczeniem jej założyciela, sukces staje się oczywistością. I tak właśnie jest w przypadku brandu North Sails, powołanego do życia w 1957 roku przez zdolnego inżyniera, amerykańskiego żeglarza oraz dwukrotnego medalistę olimpijskiego Lowella Northa. 

Marka North Sails - wszystko zaczęło się od żagli

Początki firmy wiążą się z projektowaniem żagli, których perfekcyjna konstrukcja pozwalała na osiąganie prawdziwe mistrzowskich wyników. Współcześnie, obok słynącego z nieprzeciętnych parametrów ożaglowania, cieszącego się uznaniem zawodowców uczestniczących w Volvo Ocean Race oraz America's Cup, nie mniej istotnym segmentem działalności marki jest inspirowana żeglarstwem odzież. Połączenie nowoczesnych materiałów, marynistycznych i sportowych akcentów oraz męskiej casualowej klasyki to przepis na niezawodny komfort w ekskluzywnej odsłonie. 

North Sails - casualowa moda dla mężczyzn

W kolekcji North Sails znajdziesz m.in. designerskie kurtki, stylowe swetry, modne koszule, wygodne koszulki polo, świetnie uszyte szorty i spodnie oraz praktyczne akcesoria. Innowacyjne fasony i funkcjonalne rozwiązania przypadną do gustu nie tylko miłośnikom jachtingu, choć warto dodać, że marka jest dostawcą profesjonalnej odzieży dla uczestników najbliższych Regat o Puchar Ameryki. Motto brandu to wiele znaczące słowa Go Beyond. Oprócz umiłowania wodnych przygód i stawiania sobie nowych wyzwań, dla North Sails nie mniej istotna jest troska o naturalne środowisko, przejawiająca się w wykorzystaniu bardziej przyjaznych mu technologii i materiałów, nierzadko pochodzących z nowoczesnego recyclingu, oraz wspieraniu Ocean Family Foundation.

pixel