Szorty i spodenki damskie Ice Play

ilość znalezionych towarów: 8

Cieplejsza aura na zewnątrz może wymusić rezygnację z części dotychczas intensywnie użytkowanej garderoby. Zamiast swetrów ubieramy przewiewne koszule i koszulki polo. Zamiast spodni z jeansu lub grubszej dzianiny - szorty. Te ostatnie, dzięki odpowiedniemu doborowi materiału oraz kroju mogą być nie tylko doskonałym towarzyszem gorących dni i wakacyjnych wypraw, ale także ułatwić pobyt w nieklimatyzowanym biurze. Szorty i spodenki Ice Play to świetny wybór w zaskakująco wielu sytuacjach.

Szorty Ice Play - na plażę i zakupy

Lato i późna wiosna kojarzą się nam przede wszystkim z gorącem i dużą ilością słońca. Jest to okres, kiedy zwykłe, długie spodnie mogą nie być dobrym wyborem. Szczególnie jeśli wykonane są z niezbyt przewiewnego i ciężkiego materiału. Szorty stanowią dla nich doskonałą alternatywę. Odpowiednia długość i rodzaj tkaniny zapewniają komfort termiczny oraz swobodę ruchów. Bez problemu uda się w nich spędzić cały - nawet podczas bardzo upalnego dnia. Można w nich także swobodnie wypoczywać.

Spodenki Ice Play - doskonałe do biura

Spodenki nie stanowią wyłącznie elementu nieformalnych stylizacji. Odpowiednio skrojone, wykonane z wysokiej jakości materiału, mogą być doskonałym dodatkiem do eleganckiego żakietu. Stają się wtedy świetnym sposobem na ominięcie zbyt restrykcyjnych zasad dress code?u obowiązującego w biurze. Nie wszędzie dostępna jest klimatyzacja lub nie każdy współpracownik chce z niej korzystać. Spodenki Ice Play stanowią świetny sposób na poradzenie sobie w takiej sytuacji.

pixel