Bielizna damska Ice Play

ilość znalezionych towarów: 3

Bielizna często jest traktowana przez kobiety jak druga skóra. Nie ma w tym nic dziwnego - to, co mamy pod ubraniem, jest równie ważne, jak to, co znajduje się na bieliźnie. W końcu nierzadko właśnie nieodpowiednio dopasowana bielizna potrafi zepsuć nawet najoryginalniejszy outfit. Co więcej, w czasach, gdy bielizna często odgrywa pierwszoplanową rolę w stylizacji, i to dosłownie, na przykład w postaci braletek noszonych zamiast topu pod marynarką, warto przywiązywać uwagę do tego, jak wygląda i do czego ją zakładamy. Nie inaczej jest w przypadku skarpetek, które z detalu, na który jeszcze niedawno nikt nie zwracał uwagi, nagle stały się eksponowane i precyzyjnie dobierane do stylizacji.

Bielizna Ice Play - skarpetki, które robią różnicę!

Skarpetki do sandałów, a może do butów na obcasie? Tak, jeszcze kilka lat temu, takie połączenia były szczytem modowej niekompetencji i złego smaku, dziś jednak święcą triumfy na czerwonych dywanach i wśród cenionych influencerek na całym świecie. W końcu świat mody nie lubi stagnacji i? słowa nigdy. Dlatego skarpetki z logo Ice Play można zakładać nie tylko do sportowych sneakersów czy trampek, ale również do mokasynów ze skóry, pantofli typu kitten heels czy szpilek. 

Modny detal - bielizna Ice Play

Klasycznie, nie znaczy nudno. Jeśli nie jesteś przekonana do ekstrawaganckich połączeń skarpetek i eleganckich butów, nic na siłę. Warto za to eksponować bieliznę Ice Play nawet w codziennych stylizacjach casualowych, które pasują do Twojego stylu i charakteru. Wybierz parę w kolorze, który najbardziej przypadł Ci do gustu i stwórz z nimi outfit, który podkreśli Twoją znajomość trendów, ale używasz ich tak, jak chcesz.

pixel