Jeansy damskie Aeronautica Militare

ilość znalezionych towarów: 1

Jeansy marki Aeronautica Militare 

Jeansy w klasycznym, niebieskim kolorze mogą być niebanalne i wyróżniać się oryginalnym wykończeniem. Oryginalne spodnie AERONAUTICA MILITARE zostały stworzone w oparciu o fason slim fit, który podkreśla figurę. W pasie dodatkowo znajduje się ściągacz, który jest regulowany za pomocą czarnych, sygnowanych troczków. Dzięki nim łatwo jest dopasować szerokość spodni do rozmiaru talii użytkowniczki. Takie jeansy wyglądają dobrze z każdą górną częścią ubioru - bez względu na fason i kolor. Zawsze warto mieć w swojej garderobie uniwersalne i wygodne spodnie! 

Tym, co najbardziej wyróżnia jeansy AERONAUTICA MILITARE, poza wygodą, są naszywki w lotniczym, militarnym stylu. Na tylnej kieszeni znajduje się zielono-czerwony haft, a na nogawkach na wysokości bioder (po obu stronach) - efektowne aplikacje. Jeansy są wykonane z trwałej bawełny z dodatkiem elastanu. Wykończono je brązowym stebnowaniem. 

Spodnie jeansowe z oryginalnymi aplikacjami Aeronautica Militare

Haftowane aplikacje, które zdobią jeansy AERONAUTICA MILITARE są inspirowane emblematami Włoskich Sił Powietrznych. Marka otrzymała ze Sztabu Generalnego w 2004 roku prestiżowe pozwolenie na sygnowanie swoich wyrobów takimi samymi oznaczeniami, jakie noszą piloci. 

Charakterystyczny orzeł z rozpostartymi skrzydłami jest częścią logotypu jednostki operacyjnej 15° Stormo. Do głównych zadań jej żołnierzy należy dbanie o bezpieczeństwo, a także akcje ratownicze na morzu i w górach. 15° Stormo realizuje zadania w ramach międzynarodowego programu Search and Rescue. W każdym z ośrodków SAR znajduje się samolot z załogą pilotów gotowy do lotu przez 365 dni w roku. Logo z orłem zdobi też jeansy AERONAUTICA MILITARE.

pixel