T-shirty damskie Karl Lagerfeld

ilość znalezionych towarów: 5

T-shirty Karl Lagerfeld

Stawiasz na ubrania markowe, łączące w sobie stylowy design i wysoką jakość wykonania? Wszystkie te cechy spełniają ubrania od Karla Lagerfelda. To niezwykle innowacyjne projekty inspirowane stylem ulicznym i rockowym. Autor zawarł w nich charakterystyczne elementy od razu kojarzące się z jego marką - mowa tu przede wszystkim o podobiźnie samego projektanta w kreskówkowym stylu, która pojawia się zarówno na koszulkach z krótkim rękawem, jak i obuwiu czy wszelkich akcesoriach marki Karl Lagerfeld. Ciekawostkę stanowi fakt, że projektant wypuścił także osobną kolekcję inspirowaną jego ukochaną kotką Choupette.

Wiele T-shirtów dostępnych w naszym sklepie internetowym zostało ozdobionych podobizną samego Karla w kreskówkowej wersji, z kolei inne rzeczy zdobi charakterystyczne logo. Dzięki temu od razu widać, skąd pochodzi koszulka. Rzeczy z domu mody Karla Lagerfelda to produkty niezwykle estetyczne i wykonane z dbałością o najmniejsze detale.

Karl Lagerfeld, czyli projektant o nowatorskim podejściu

Karl Lagerfeld urodził się w 1933 roku. Swoją przygodę z modą rozpoczął od prezentowania własnych projektów na różnego rodzaju pokazach i konkursach. Z czasem stał się prawdziwą ikoną i jedną z najważniejszych osób w kultowym domu mody Chanel. Karl jest uznawany za geniusza o nowatorskim podejściu, czerpiącego inspiracje ze stylu ulicznego. W jego projektach królują proste formy, ale nie brakuje tam także nieco bardziej ekstrawaganckich propozycji. Wszystko to sprawia, że T-shirty marki Karl Lagerfeld są cenione przez największych miłośników mody.

pixel