Polo męskie North Sails

ilość znalezionych towarów: 1

Koszulki polo to propozycja dla eleganckich mężczyzn, która nigdy nie wychodzi z mody. Taka koszulka odznacza się większym stopniem formalności niż klasyczny t-shirt i świetnie prezentuje się w bardziej stylowych outfitach, zapewniając jednocześnie całkowitą swobodę. Koszulki polo North Sails to efektowny element sportowej mody w smart casualowym stylu. 

Koszulki polo North Sails - sportowa elegancja

Koszulki polo są bardzo uniwersalne. Ze względu na swój elegancki charakter można je zakładać również do pracy i na nieformalne spotkania, szczególnie wtedy, gdy jest bardzo gorąco i nie obowiązuje nas określony dress code. Koszulka polo North Sails może być doskonałą alternatywą dla klasycznej koszuli, ale sprawdzi się również w bardziej kameralnych sytuacjach. Tego typu koszulki wykorzystywane są również przez zawodników trenujących takie dyscypliny jak żeglarstwo, krykiet czy golf.

Z czym nosić koszulki polo North Sails?

Koszulki polo North Sails będą się dobrze prezentować z chinosami, jeansami i krótkimi spodenkami. To bardzo uniwersalne rozwiązanie w wiosenno-letnim okresie. Do koszulki polo możesz założyć espadryle, trampki, sneakersy oraz bardziej formalne półbuty. 

Na koszulkę polo można narzucić kurtkę lub rozpinaną bluzę. Ważny jest jednak odpowiedni dobór kroju i kolorów. Możesz także zdecydować się na marynarkę, która powinna być utrzymana w casualowym stylu, a koszulka w tym przypadku powinna być dopasowana do ciała. Koszulki North Sails to przede wszystkim bardzo zróżnicowana kolorystyka i doskonałe kroje. Znajdziesz koszulki utrzymane w klasycznej stylistyce - białe, niebieskie i granatowe - ale również oryginalne różowe czy czerwone fasony z ciekawymi kontrastowymi akcentami.

pixel