Blog

Trzymaj się ciepło i zadawaj szyku z HETREGO!

14.12.2021

odzież HETREGO

HETREGO – świetny styl od ponad stu lat!

Historia tej marki zaczyna się już w 1916 roku. Właśnie wtedy Luigi Minardi otworzył niewielkich rozmiarów warsztat, w którym cierpliwie przetwarzał i selekcjonował ozdobne pióra, które następnie kupowali od niego strzelcy wyborowi armii włoskiej. W międzyczasie przedsiębiorczy Włoch stał się także cenionym dostawcą dekoracyjnych piórek na potrzeby paryskiej high fashion. Kolejne dekady były wypełnione pracą z niezwykłym surowcem, jakim jest pierze. W latach 70. XX wieku na rynek wypuszczono m.in. wypełnione nim cieplutkie i przytulne kołdry oraz innowacyjne śpiwory, które cieszyły się ogromnym uznaniem nabywców. Pierwsze puchowe kurtki pojawiły się wśród propozycji Minardiego dopiero dwie dekady później. Przełomowym rokiem był rok 2005, w którym oficjalnie powołano do życia brand zajmujący się tylko i wyłącznie wytwarzaniem puchowych okryć wierzchnich. Tak narodziło się HETREGO.

HETREGO – czyli puchowy luksus

W logo HETREGO znajdziesz trzy piórka, które wiele mówią o ulubionym surowcu marki. Jej nazwa także nie jest przypadkiem – être to po francusku „być”, co doskonale łączy się z łacińskim “ego” lub angielskim “go”, oddając poszanowanie dla indywidualności każdej jednostki oraz dynamizmu, jaki wiąże się z ludzkim istnieniem. Specjalnością brandu są ocieplane puchem i piórami okrycia wierzchnie dla Pan i Panów, którzy lubią otaczać się luksusem. HETREGO to eksperci w dziedzinie puchowych wypełnień, które są optymalnie lekkie, doskonale się noszą i zapewniają najlepszą możliwą izolację termiczną.

Dla marki ogromne znaczenie ma również to, iż naturalny puch jest odnawialnym surowcem i wywiera mniejszy wpływ na środowisko aniżeli syntetyczne ocieplacze. Wielokrotnie testowane prototypy, najnowocześniejsze materiały oraz szlachetny puch nadają produktom marki jakość premium, a sygnowane przez brand pikowane kurtki, kamizelki i płaszcze stanowią niezawodną ochroną przed przenikliwym chłodem, wiatrem oraz opadami. Ich fasony reprezentują stonowaną klasykę w ekskluzywnym wydaniu, sprawdzając się zarówno w drodze do pracy, na randce połączonej ze spacerem lub weekendowych szaleństwach w plenerze.

HETREGO łączy tradycję i innowacyjność

Eksplorowanie i zachwycanie się mogą być Twoim planem na tegoroczną jesień i zimę. Chłodne pory roku nie muszą być pozbawione atrakcyjności, zadbaj tylko o ciepły i sprawdzający się w różnych warunkach outfit. Gdy tylko jest to możliwe, wypełnij jesienno-zimowy czas aktywnościami, które wprawiają Cię w świetny nastrój. Przełam schemat i daj się porwać radości życia, której możesz doświadczyć zarówno w pełnym energii centrum miasta, jak i wewnątrz pachnącego naturą lasu. Właśnie takie przesłanie emanuje z nowej kolekcji HETREGO. Puchowe kurtki, płaszcze i kamizelki zachęcają do tego, by spędzać więcej czasu na zewnątrz, zapraszając do przygody.

Warto dodać, że wraz z inauguracją nowej kolekcji jesień-zima 2021/22 HETREGO zobowiązało się do recyklingu swoich puchowych okryć wierzchnich z poprzednich sezonów. Akcja działa na razie jedynie na terenie Włoch, a jej celem jest zmniejszenie ilości wytwarzanych odpadów, co przełoży się na lepszą ochronę zasobów środowiska naturalnego. Dotychczasowe proekologiczne działania marki zostały docenione międzynarodowym, prestiżowym certyfikatem GRS Global Recycle Standard.

Przytulne i stylowe nowości HETREGO na Velpa.pl

Gdy nadchodzą chłodne miesiące, potrzebny Ci modowy rynsztunek, który nie tylko ochroni przed zimnem i jego przykrymi konsekwencjami w postaci przeziębienia, ale również pozwoli cieszyć się modą. Jak go skompletować? Przekonaj się, że luksusowe kurtki HETREGO to wybór, który szybko zaprocentuje satysfakcją. Zobacz wyselekcjonowane przez nas ekskluzywne modele, na które warto zwrócić uwagę.

Damskie kurtki HETREGO

Puchowa, często modnie przeskalowana kurtka to okrycie wierzchnie cenione przez wielu stylistów. Dlaczego? Jej wyjątkowe proporcje tworzą atrakcyjny kontrast dla smukłych nóg, nadając sylwetce modne proporcje i dynamiczny charakter. Jednak oversizowa puchówka nie jest jedynym, co moda ma Ci do zaoferowania. Wybieraj spośród modeli o zróżnicowanej długości i stopniu dopasowania do sylwetki, tak by czuć się swobodnie i wyglądać naprawdę korzystnie. Wypełnione kaczym puchem i piórami kurtki HETREGO wyróżniają się modnym i uniwersalnym krojem, który zapewnia komfort. Nam szczególnie spodobały się designerskie projekty z rozpinanymi rękawami.

Damskie kamizelki HETREGO

Gdy na zewnątrz jeszcze nie jest bardzo zimno, albo wtedy gdy jesteś wyjątkowo aktywna i spędzasz dużo czasu w ruchu – czy musimy Cię przekonywać, że puchowa kamizelka HETREGO przyda Ci się w wielu sytuacjach? Wygodny fason znakomicie komponuje się z różnymi stylizacjami, sprawiając, że od razu stają się one bardziej złożone, a przez to – interesujące dla oka. Przetestuj je także jako jedną z warstw pod odpowiednio obszerną kurtką i płaszczem, ale pamiętaj, że to rozwiązanie sprawdzi się przy naprawdę siarczystych mrozach. Dostępne w trzech twarzowych kolorach ciepłe kamizelki HETREGO są zarazem bardzo funkcjonalne, jak i szykowne w niezobowiązujący sposób.

Poznaj produkty marki HETREGO

pixel