Blog

Puryzm, prostota i innowacja, czyli moda MMC STUDIO
Moda damskaPuryzm, prostota i innowacja, czyli moda MMC STUDIO
24.08.2022

Damska moda to nie tylko wymuskane stylizacje bazujące na pastelowych kolorach i dopasowanych krojach. Jeśli szukasz designu, który pozytywnie zaskakuje swoją innością – koniecznie odkryj oryginalne, ultranowoczesne ubrania MMC STUDIO. Dowiedz się więcej o kultowej polskiej marce, którą niedawno powitaliśmy na Velpa.pl.

Czytaj więcej
MC2 Saint Barth: marka, która powstała z miłości do mody i… Karaibów!
Moda damska / Porady modoweMC2 Saint Barth: marka, która powstała z miłości do mody i… Karaibów!
16.08.2022
Zamknij na chwilę oczy i wyobraź sobie idealne wakacje nad brzegiem Morza Karaibskiego. Co widzisz? Piękny biały piasek, błękit morza, który płynnie łączy się z krystalicznym odcieniem nieba, soczystą zieleń palm? Wspaniałe rafy koralowe? A może siebie – wyciągniętą na wygodnym leżaku i popijającą wyśmienite drinki?
Czytaj więcej
Moda damskaNotes du Nord: gdy klasyka łączy się z nowoczesnością
16.08.2022
Czy łatwo jest zdefiniować kobiecość? Naszym zdaniem to bardzo szerokie pojęcie, które często wymyka się sztywnym ramom. Ciężko przecież uznać, że o kobiecości decydują długie włosy, wysokie obcasy czy sukienki.
Czytaj więcej
Custommade: wyjątkowa duńska marka dla wyjątkowych kobiet
Moda damskaCustommade: wyjątkowa duńska marka dla wyjątkowych kobiet
16.08.2022
Jeśli chodzi o topowe marki odzieżowe, nazwiska światowej sławy projektantów większość z nas wymieni w zasadzie bez trudu. Gdy jednak szukamy czegoś zupełnie nowego, oryginalnego i przykuwającego uwagę, warto zagłębić się w temat i przejrzeć inspiracje mody nie tylko włoskiej, francuskiej czy niemieckiej.
Czytaj więcej
Krótkie spodenki dla Pań, które są hitem lata 2022!
Moda damskaKrótkie spodenki dla Pań, które są hitem lata 2022!
05.08.2022

Które damskie szorty są przebojem sezonu? Jak dobrać krótkie spodenki do swojej sylwetki? Jakie szorty warto upolować na sezonowej wyprzedaży? O tym wszystkim dowiesz się z naszego najnowszego tekstu. Zapraszamy do lektury!

Czytaj więcej
    pixel