Marynarki męskie Joop! Collection

ilość znalezionych towarów: 1

Marynarka to żelazna pozycja w męskiej garderobie. Minęły już czasy, w których wypadało nosić ją wyłącznie w komplecie ze spodniami do garnituru. Obecnie można swobodnie zestawiać marynarki z rozmaitymi stylizacjami, nawet sportowymi. W każdym przypadku nadają ubiorowi bardziej formalnego charakteru. Właśnie dlatego powinieneś mieć w szafie choć 2-3 marynarki, dzięki którym w ciągu chwili ulubiony T-shirt i jeansy zmienisz w kreację, w której w dzisiejszych czasach z powodzeniem możesz udać się na spotkanie biznesowe.

JOOP! Collection to linia odzieży topowego niemieckiego domu mody, która dowodzi, że dziś męska marynarka ?niejedno ma imię?. Obok eleganckich modeli z wełny czy kaszmiru pojawiają się dzianinowe ze sztucznych włókien. W modzie wciąż są fasony klasyczne, ale w odpowiedzi na zapotrzebowanie mężczyzn, którym zależy na podkreśleniu atutów sylwetki, JOOP! projektuje także modele slim - stosunkowo krótkie, mocno dopasowane, z proporcjonalnie węższymi klapami. Wśród stonowanych granatów i szarości znajdziesz marynarki w żywych kolorach.

Którą z marynarek z linii JOOP! Collection dla mężczyzn wybrać? 

To przede wszystkim kwestia Twoich preferencji. Z pewnością klasyczne modele lepiej wpiszą się w styl formalny, a bardziej nowoczesne - w casualowy. Moda pozostawia jednak w tej kwestii sporo swobody. Najważniejsze, być dobrał marynarkę odpowiednią do swojej sylwetki oraz wpisującą się w uniwersalne reguły dobrego stylu. Zwróć uwagę np. na długość rękawa - mankiet dobrze dopasowanej koszuli powinien wystawać spod niego na około 1-1,5 cm.

pixel