Zwrot na własny koszt

1 Wydrukuj formularz Wypełnij dokument zwrotu, a następnie wydrukuj go. Pamiętaj, aby był on przez Ciebie podpisany.
2 Wyślij paczkę Włóż zapakowany towar wraz z dokumentem zwrotu oraz dowodem sprzedaży do kartonu i dobrze go zaklej.
3 Zwrot pieniędzy Otrzymasz zwrot pieniędzy do 14 dni od otrzymania przez nas zwrotu.

Szczegóły dotyczące kroków przekazania zwrotu

 1. Wypełnij formularz zwrotu, który został przez nas dołączony do przesyłki. Jeśli go nie masz, możesz pobrać go z naszej strony, po zalogowaniu się na swoje konto (szczegóły zamówienia). Możesz też wypełnić go ręcznie, pobierając wzór. Możesz również wypełnić i przesłać formularz odstąpienia od umowy w innej formie na adres zwroty@velpa.pl.

 2. Włóż zapakowany towar wraz z dokumentem zwrotu i dowodem sprzedaży (np. paragon) do kartonu przeznaczonego do wysyłki, a następnie dobrze go zaklej. Możesz wykorzystać karton, w którym otrzymałeś zamówione towary.

 3. Odeślij paczkę na adres:
  Dział zwrotów Velpa.pl
  ul. Gryfa Pomorskiego 21
  72-500 Międzyzdroje
 4. Zwrotu pieniędzy, w formie wybranej w formularzu zwrotu, dokonamy w ciągu 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Twojej decyzji o odstąpieniu od umowy. Zazwyczaj trwa to jednak krócej. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia przez Ciebie dowodu jej odesłania.

 5. Pamiętaj:
  - zwrotu dokonujesz na własny koszt, nie podlega on zwrotowi,
  - nie odbieramy przesyłek za pobraniem,
  - z powodów bezpieczeństwa polecamy wysłanie paczki przesyłką rejestrowaną, np. kurierem.

Powyższa procedura nie jest warunkiem skorzystania z ustawowego prawa odstąpienia od umowy oraz w żaden sposób go nie ogranicza. W przypadku pytań, bądź trudności ze zwrotem prosimy o kontakt telefoniczny z Działem Zwrotów pod numerem +48 538 99 33 00, bądź pod adresem mailowym zwroty@velpa.pl.

pixel