| Marka: | Ray-Ban |
| Kolor: | Czarny Niebieski |
| Szerokość mostka: | 14 mm |
| Szerokość szkła: | 60 mm |
| Długość zausznika: | 145 mm |
| Filtr UV: | 3 kategoria |
| Kod producenta: | RB 2198 901/56 |
| Kod ID: | 91849 |
Okulary przeciwsłoneczne marki Ray-Ban.
- Kolor czarno-niebieski.
- Logo w srebnym kolorze.
- UV 400.
- Jednolite soczewki w niebieskim kolorze.
- Model unisex.
Darmowa dostawa:
Zamówione produkty możesz zwrócić za darmo w ciągu 14 dni. Nie musisz podawać powodu. Wystarczy, że wypełnisz formularz zwrotu i odeślesz go do nas razem z produktami. Zwrot płatności otrzymasz w ciągu 14 dni. Więcej szczegółów na temat zwrotów znajdziesz na tej stronie.
- kurier DPD - dla zamówień powyżej 250zł na terenie Polski,
- paczkomaty InPost - dla zamówień powyżej 50zł na terenie Polski.
- kurier DPD - 14zł przedpłata lub 15,50 zł za pobraniem - jeśli wartość Twojego zamówienia nie przekracza 250zł,
- paczkomaty InPost - 16 zł przedpłata - jeśli wartość Twojego zamówienia nie przekracza 50zł.
Zamówione produkty możesz zwrócić za darmo w ciągu 14 dni. Nie musisz podawać powodu. Wystarczy, że wypełnisz formularz zwrotu i odeślesz go do nas razem z produktami. Zwrot płatności otrzymasz w ciągu 14 dni. Więcej szczegółów na temat zwrotów znajdziesz na tej stronie.
Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie są oryginalne i pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów.















