Extra -20% na wybrane produkty z kodem EXTRA20

Kurtki, Płaszcze, Katany i Kamizelki męskie Joop! Collection

ilość znalezionych towarów: 3

Kurtki i płaszcze to w naszej szerokości geograficznej nieodzowne elementy garderoby. Rozumie to doskonale niemiecki dom mody JOOP!, który od końca XX w. przełamuje stereotypy, jeśli chodzi o okrycia wierzchnie dla mężczyzn. W ostatnim stuleciu pod tym względem moda była o wiele bardziej łaskawa dla kobiet. Panom nie wypadało pojawiać się na ulicy w krzykliwych kolorach czy odważnych fasonach. JOOP! Collection to dowód na to, że elegancki mężczyzna nie jest skazany na ciemny płaszcz, a typ sportowy - na jeansową katanę

Komfort i styl - okrycia wierzchnie JOOP! Collection 

Podobnie jak inne projekty z linii JOOP! Collection męskie kurtki i płaszcze łączą w sobie klasyczną elegancję z nutą nonszalancji i swobody, tak pożądanych w codziennych stylizacjach przez współczesnych mężczyzn. Wełniany płaszcz z kołnierzem z futra to bowiem kreacja odpowiednia na premierowy wieczór w operze (choć i tu np. zamiast klasycznej czerni można pokusić się o beże), ale już niekoniecznie na spotkanie z przyjaciółmi w restauracji. JOOP! proponuje więc męskie płaszcze w kratę albo w odcieniach błękitu.


Jeśli czujesz się nazbyt oficjalnie nawet w krótkim, jasnym płaszczu, z powodzeniem znajdziesz w linii JOOP! Collection męską kurtkę pasującą zarówno do jeansów, jak i do garnituru. Obok półformalnych parek masz też do wyboru casualowe okrycia, idealne do aktywności na świeżym powietrzu w chłodny, jesienny czas lub gdy temperatura spada poniżej 0°C. JOOP! Collection to oferta wygodnych, niekrępujących ruchów kurtek, które dzięki wykorzystaniu świetnej jakości materiałów łączą wysoki komfort termiczny z przewiewnością.

pixel