Płatności

Przedpłata

Tradycyjny przelew bankowy

Po złożeniu zamówienia otrzymują Państwo numer rachunku bankowego, na który należy przelać stosowną kwotę. Zamówienie realizowane jest po zaksięgowaniu takiego przelewu. Za ten sposób płatności nie są Państwo obciążani dodatkową opłatą.

Szybki przelew internetowy

Tzw. szybki przelew internetowy, obsługiwany przez firmę PayPro SA/DialCom24 Sp. z o. o. (Przelewy24.pl). Wpłata najczęściej księgowana jest automatycznie w ciągu kilkunastu minut. Po zaksięgowaniu wpłaty następuje realizacja zamówienia. Za ten sposób płatności nie są Państwo obciążani dodatkową opłatą.

Płatność kartą

Płatność kartą, autoryzowana przez firmę PayPro SA/DialCom24 Sp. z o. o. (Przelewy24.pl). W chwili otrzymania przez sklep potwierdzenia dokonania płatności zamówienie jest realizowane. Za ten sposób płatności nie są Państwo obciążani dodatkową opłatą.

Płatność odroczona PayPo

Płatność PayPo umożliwia opóźnienie zapłaty nawet do 30 dni. Autoryzowana jest ona przez firmę PayPo Sp. z o.o. za pośrednictwem PayPro SA/DialCom24 Sp. z o. o. (Przelewy24.pl). W chwili otrzymania przez sklep potwierdzenia dokonania płatności zamówienie jest realizowane. Za ten sposób płatności nie są Państwo obciążani dodatkową opłatą.
Więcej na ten temat.

Płatność przy odbiorze

Pobranie

Płatność gotówką kurierowi DPD przy odbiorze zamówienia.

Odbiór osobisty

Płatność gotówką lub kartą przy odbiorze osobistym zamówienia w jednym z naszych butików.

OBSŁUGIWANE BANKI

Poniżej zaprezentowane zostały tylko wybrane banki. Pełna lista znajduje się tutaj.

alior logo aliorsync logo bankpocztowy logo bgz logo bph logo citihandlowy logo creditagricole logo deutschebank logo eurobank logo getinbank logo ing logo inteligo logo mbank logo meritumbank logo millenium logo multibank logo pkobp logo pkosa logo raiffeisen logo wbk logo

OBSŁUGIWANE KARTY

mastercard logo visa logomaestro logo

pixel