| Marka: | Dolce & Gabbana |
| Kolor: | Czarny |
| Filtr UV: | 3 kategoria |
| Długość zausznika: | 140 mm |
| Szerokość mostka: | 16 mm |
| Szerokość szkła: | 53 mm |
| Kod producenta: | DG4534 501/8G |
| Kod ID: | 91392 |
Okulary damskie przeciwsłoneczne marki Dolce & Gabbana.
- Kolor czarny.
- Logo w złotym wykończeniu.
- Szkła w brązowym kolorze z gradientem.
- Zaokrąglony kształt.
Darmowa dostawa:
Zamówione produkty możesz zwrócić za darmo w ciągu 14 dni. Nie musisz podawać powodu. Wystarczy, że wypełnisz formularz zwrotu i odeślesz go do nas razem z produktami. Zwrot płatności otrzymasz w ciągu 14 dni. Więcej szczegółów na temat zwrotów znajdziesz na tej stronie.
- kurier DPD - dla zamówień powyżej 250zł na terenie Polski,
- paczkomaty InPost - dla zamówień powyżej 50zł na terenie Polski.
- kurier DPD - 14zł przedpłata lub 15,50 zł za pobraniem - jeśli wartość Twojego zamówienia nie przekracza 250zł,
- paczkomaty InPost - 16 zł przedpłata - jeśli wartość Twojego zamówienia nie przekracza 50zł.
Zamówione produkty możesz zwrócić za darmo w ciągu 14 dni. Nie musisz podawać powodu. Wystarczy, że wypełnisz formularz zwrotu i odeślesz go do nas razem z produktami. Zwrot płatności otrzymasz w ciągu 14 dni. Więcej szczegółów na temat zwrotów znajdziesz na tej stronie.
Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie są oryginalne i pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów.
Ten towar jest dostępny w naszych sklepach
Możesz kupić ten produkt bez składania zamówienia internetowego w jednym z naszych sklepów w Twojej okolicy. Sprawdź w których punktach produkt jest dostępny od ręki.
Sprawdź dostępność















