Buty Trussardi

ilość znalezionych towarów: 1

Buty Trussardi to połączenie włoskiego szyku i nowoczesnego designu. Pochodzą one z kolekcji renomowanego, mediolańskiego domu mody, którego mottem przewodnim od lat są słowa: prostota, autentyczność oraz dynamizm. O wysokiej jakości tworzonych kreacji świadczy między innymi współpraca z brytyjską rodziną królewską.

Ekologiczne sneakersy Trussardi

Marka Trussardi od lat działa na rzecz ochrony środowiska. Przejawia się to również w projektowanych kolekcjach. Buty Trussardi wykonywane są ze skór ekologicznych, nie tracąc przy tym nic ze swojego niepowtarzalnego szyku. Stanowią idealną wizytówkę nowoczesnego mężczyzny, który dba nie tylko o siebie, ale także o środowisko naturalne. Nosząc sneakersy Trussardi, pokazujesz, że potrafisz ubrać się stylowo, a jednocześnie zadbać o planetę.

Buty Trussardi - nie tylko do casualowej stylizacji

Sneakersy oraz trampki Trussardi mogą kojarzyć się z luźnym, swobodnym ubiorem, nadającym się na prywatne wyjścia z przyjaciółmi czy kameralne spotkania. W rzeczywistości bardzo popularne stały się jednak zestawienia eleganckich kreacji z nieco bardziej casualowym obuwiem. Idealną kompozycją okażą się np. trampki Trussardi założone wraz z czarnym lub granatowym garniturem. Takie obuwie doda stylizacji lekkości oraz wprowadzi element nowoczesność do tradycyjnych, trochę przestarzałych zestawień.

Trussardi to firma, która od lat cieszy się uznaniem klientów. Ma duże doświadczenie w projektowaniu prostych, a zarazem modnych i oryginalnych butów, które następnie produkuje z niezwykłą starannością. Trampki i sneakersy Trussardi są wygodne i funkcjonalne. Wysoka jakość użytych do produkcji materiałów sprawi, że obuwie tej marki posłuży Ci przez wiele sezonów. 

pixel