Topy damskie Ermanno Scervino

ilość znalezionych towarów: 1

Ermanno Scervino - mistrzowskie połączenie tradycji z nowoczesnością

Włoszki znane są z gorącego temperamentu i akcentowania swojego seksapilu. Atuty kobiecej sylwetki eksponują przy tym w sposób nadzwyczaj stylowy i subtelny, lecz wyrazisty. Być może idealne poczucie stylu mają we krwi, choć nie można zignorować zasług włoskich projektantów, którzy od lat słyną z tworzenia gustownych, świetnie dopasowanych kreacji, które są bardzo kobiece, lecz niepozbawione charakterystycznej dla Włochów beztroski. Znakomitą fuzję luzu, nowoczesności i tradycji przedstawiają zarówno słynne od wielu dekad domy mody, jak i marki stosunkowo młode. Wśród nich bezsprzecznie wyróżnia się Ermanno Scervino, florencka firma odzieżowa powstała z inicjatywy projektanta Daelli Ermanno i przedsiębiorcy Toniego Scervino. 

Połączenie talentu i umiejętności zarządzania biznesem błyskawicznie zaowocowało sukcesem. Kolekcje Ermanno Scervino utrzymane w koncepcji couture-?-porter pokochały kobiety z całego świata. Szczególną popularnością cieszy się miejski look przełamany ekstrawagancją, a więc proste, lecz pełne wdzięku zestawienia, w których często pojawiają się bluzki i topy. 

Modne, luksusowe topy od Ermanno Scervino 

Podkreślające linię ramion i szyi topy damskie Ermanno Scervino skrojone są tak, by dobrze leżały na figurze każdego typu. Nie opinają ciała, jednak daleko im do ubrań oversizowych. Siateczkowe wstawki i koronkowe elementy dodają szyku, a wysokiej jakości tkaniny dyskretnie uwidaczniają luksus. Również topy, które bezsprzecznie wpisują się w ideę włoskiego szyku, z pewnością pomogą Ci skomponować modną stylizację, stanowiącą nienachalną oprawę Twojej naturalnej urody.

pixel